Dragomon Hunter

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Na rynku darmowych gier bardzo często zdarzają się ciekawe hybrydy gatunków i bez wątpienia najprężniej w temacie działają tu producenci z Azji. Bezpłatny projekt MMO Dragomon Hunter to wieloosobowe szaleństwo w bardzo kolorowym świecie fantasy, inspirowane takimi hitowymi seriami jak Pokemon czy Monster Hunter. Biegamy więc tutaj po barwnych krainach, polujemy na potwory oraz wykonujemy różne zadania.

Możliwe jest przy tym oczywiście pójście w typowe walki ze stworami, jak też pojedynki z innymi łowcami. Gracz opowiada się za jedną z dwóch dostępnych w projekcie frakcji, wybiera klasę postaci (kleryk, mag, najemnik, zwiadowca), a do tego także zwierzęcego kompana, który również ma swoją wybraną klasę. Potem pozostaje tylko stopniowo zapuszczać się w coraz mroczniejsze zakamarki krain Wyverii, by zbierać swe potwory.

Czynnikiem natychmiast przyciągającym do produkcji, poza dającą radość rozgrywką, jest charakterystyczna oprawa graficzna, czerpiąca garściami z nurtu anime. Bohaterowie są niewielkiego wzrostu, ale za to wielce waleczni, zaś stwory zamieszkujące świat są szczegółowe, różnorodne oraz cieszące wzrok projektem. Co będzie dla niektórych ważne, da się grać z oryginalną japońską ścieżką dźwiękową.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Pentium 4 2.8 GHz lub AMD K8 2600
  • 3 GB RAM
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 8400 lub AMD Radeon HD 4570

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi. Możliwa jest również instalacja z użyciem specjalnego klienta dostępnego po bezpłatnej rejestracji konta na stronie domowej Dragomon Hunter.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!