Dragon Hills Dragon Hills 1.4.0

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dragon Hills to kolejna rodzima produkcja studia Rebel Twins. Jej autorzy już kilkukrotnie udowodnili, że potrafią tworzyć wciągające, proste i oryginalne tytuły w oparciu o sprawdzone mechanizmy rozgrywki.

Grę można zaliczyć do gatunku endless runner. Nasz bohater porusza się automatycznie, przemierzając generowane losowo plansze. W Dragon Hills wcielamy się w postać poirytowanej księżniczki, która to dosiadając smoka rusza na polowanie za złodziejami jej skarbu. Droga pełna jest niebezpieczeństw w formie barykad, żołnierzy, bossów, czy też przeszkód terenowych (zbiorniki lawy).

Podczas pogoni zdobywamy środki, które następnie możemy przeznaczyć na ulepszenia naszej broni, smoka, czy też inne wzmocnienia. W grze nie zabrakło klasycznej mikropłatności, jednak tytuł bawi nawet bez sięgania po nią. Motywacją do zabawy jest podnoszenie swojego wyniku oraz system rankingów i osiągnięć.

Dragon Hills to prosta, a zarazem bardzo wciągająca gra. I choć rozgrywkę oparto na znanym i wielokrotnie wykorzystywanym mechanizmie, to dzięki sporej dawce dobrego humoru i wykonaniu, tytuł nie nudzi się zbyt szybko. Edycja Androidowa dostępna jest za darmo, ceną za to są pełnoekranowe reklamy. Za drobną opłatą możemy się ich pozbyć.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

bardzo dopasowana muzyka, świetna grafika, łatwe sterowanie (jednym palcem)
wciąga na długie godziny :D
ocena użytkownika
13.06.2015 15:35 • Recenzja do wersji 1.0.1

Super gra, wciąga na długie godziny, poziomy w sumie wszystkie są takie same, różnią się jedynie tłem i otoczeniem, ale w niczym to nie przeszkadza, nadal chce się przechodzić kolejne poziomy i zabijać kolejnych bossów. W grze zbieramy złote monety, które następnie możemy wymienić na ulepszenia broni, zbroi lub dodatki w postaci nieśmiertelnego smoka, mroźnego pocałunku (zamraża wrogów), deszczu komet i kilka innych. Złoto można kupić za realną walutę, jednak jest w to zbędne, bo wszystko da się zdobyć za darmo, wystarczy tylko grać i zbierać złote monety :)

Gra idealna na nudne chwile w pracy ;) Oby tylko szef Was nie przyłapał na lepszym wyniku od niego, bo możecie dostać wypowiedzenie umowy! :P