Dragon Hills Dragon Hills 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Choć gra Dragon Hills oparła model rozgrywki na bardzo popularnym i sprawdzonym rozwiązaniu, to jednak jej autorzy potrafili tchnąć w tytuł sporo świeżości.

Grę można zaliczyć do gatunku endless runner. Nasz bohater porusza się automatycznie, przemierzając generowane losowo plansze. W Dragon Hills wcielamy się w postać poirytowanej księżniczki, która to dosiadając smoka rusza na polowanie za złodziejami jej skarbu. Droga pełna jest niebezpieczeństw w formie barykad, żołnierzy, bossów, czy też przeszkód terenowych (zbiorniki lawy).

Podczas pogoni zdobywamy środki, które następnie możemy przeznaczyć na ulepszenia naszej broni, smoka, czy też inne wzmocnienia. W grze nie zabrakło klasycznej mikropłatności, jednak tytuł bawi nawet bez sięgania po nią. Motywacją do zabawy jest podnoszenie swojego wyniku oraz system rankingów i osiągnięć.

Dragon Hills to prosta, a zarazem bardzo wciągająca gra. I choć rozgrywkę oparto na znanym i wielokrotnie wykorzystywanym mechanizmie, to dzięki sporej dawce dobrego humoru i wykonaniu, tytuł nie nudzi się zbyt szybko. Gra posiada darmową wersję testową, za pełną trzeba zapłacić prawie 9 zł.

.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!