Dragon Hills 2 Dragon Hills 2 1.1.7

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dragon Hills 2 to dwuwymiarowa zręcznościówka, która jest dostępna do pobrania za darmo. Gra stanowi kontynuację Dragon Hills autorstwa polskiego studia Rebel Twins znanego również z takich produkcji, jak Daddy Was A Thief i Aliens Drive Me Crazy.

O co tutaj chodzi?

Podczas rozgrywki wcielamy się w wojowniczkę dosiadającą tytułowego smoka, której zadanie polega na niszczeniu wszystkich obiektów otoczenia, w tym oczywiście rozmaitych przeszkód, oraz zbierania porozrzucanych po planszy monetek. Dragon Hills 2 zabiera graczy do lokacji wypełnionych zombiakami, gigantami, smokami i nie tylko. W trakcie zabawy mamy okazję eksplorować miasto nieumarłych, zjeżdżać po zboczach gór i wbijać się głęboko pod ziemię, by po chwili wyskoczyć w powietrze, kolekcjonując znajdźki.

Dragon Hills 2 zawiera siedem rodzajów broni, które można ulepszać, by zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo w trakcie walk z bossami. W grze dostępnych jest aż 27 „szefów”, których pokonamy odwiedzając cztery unikatowe światy.

Gra dla każdego

Dragon Hills 2 posiada bardzo prosty do opanowania system sterowania. Kierowanie bohaterką odbywa się przy użyciu jednego palca, którym przesuwamy po ekranie lub stukamy w wyświetlacz, by przechodzić kolejne poziomy. Im lepiej nam będzie szło, tym więcej punktów zdobędziemy, a swoje wyniki zobaczymy na specjalnej tabeli, dzięki której rzucimy wyzwanie innym graczom.

Za darmo

Warto dodać, że Dragon Hills 2 zawiera reklamy, które można wyłączyć po uiszczeniu opłaty w wysokości 7,39 złotych.

Dragon Hills 2 – najważniejsze informacje:

  • dwuwymiarowa zręcznościówka w modelu free-to-play
  • rozbudowany system destrukcji otoczenia
  • blisko 30 unikatowych bossów do pokonania
  • 4 różne światy do eksploracji
  • 7 rodzajów broni z opcją ulepszania
  • możliwość wyłączenia reklam za mniej niż 10 zł

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!