r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Draw My Story 1.6.2

Strona główna Android Biuro i firma Prezentacje

Draw My Story to aplikacja służąca do tworzenia prezentacji multimedialnych, prezentowanych w formie wideo.

Na początku naszej przygody z programem uprzedza on nas, że nie wszystkie czynności mogą być wykonywane płynnie i gładko. Twórcy aplikacji podkreślają, że urządzeń z Androidem jest ogrom, a niektóre z nich nie posiadają odpowiednio mocnych podzespołów, aby zapewnić dobrą pracę Draw My Story. Dlatego warto mieć na uwadze, że nie zawsze wszystko może iść po naszej myśli.

r   e   k   l   a   m   a

Później możemy przejść do właściwej pracy i odkrywania możliwości, które oferuje aplikacja Draw My Story. Pozwala ona tworzyć prezentacje, które zapisuje jako filmy. Domyślnie pracujemy na białym tle, ale możemy wybrać interesujący nas kolor, a także wybrać jako tło jedno ze zdjęć z pamięci urządzenia. Na tle możemy pisać, dodawać symbole, dodawać kolejne slajdy, a także muzykę lub nagrane dźwięki, w których możemy np. naszym własnym głosem objaśniać to, co dzieje się na ekranie. Tutaj zaznaczymy, że korzystania z Draw My Story trzeba się nauczyć, bo aplikacja - choć prosta w obsłudze - oferuje sporo możliwości i pozwala dać upust kreatywności, ale wymaga też dobrego pomysłu na to, co chcemy przekazać tworząc nasz autorski projekt.

W wersji darmowej programu możemy tworzyć filmy o ograniczonej długości, trwające do 10 sekund, trzeba też się liczyć z reklamami, które rozpraszają uwagę. Dostęp do wersji wolnej od reklam i wyposażonej we wszystkie możliwości uzyskamy, płacąc 7 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.