Draw My Story Draw My Story 1.6.2

Strona główna Android Biuro i firma Prezentacje
Pobierz program
lub zeskanuj:

Draw My Story to aplikacja służąca do tworzenia prezentacji multimedialnych, prezentowanych w formie wideo.

Na początku naszej przygody z programem uprzedza on nas, że nie wszystkie czynności mogą być wykonywane płynnie i gładko. Twórcy aplikacji podkreślają, że urządzeń z Androidem jest ogrom, a niektóre z nich nie posiadają odpowiednio mocnych podzespołów, aby zapewnić dobrą pracę Draw My Story. Dlatego warto mieć na uwadze, że nie zawsze wszystko może iść po naszej myśli.

Później możemy przejść do właściwej pracy i odkrywania możliwości, które oferuje aplikacja Draw My Story. Pozwala ona tworzyć prezentacje, które zapisuje jako filmy. Domyślnie pracujemy na białym tle, ale możemy wybrać interesujący nas kolor, a także wybrać jako tło jedno ze zdjęć z pamięci urządzenia. Na tle możemy pisać, dodawać symbole, dodawać kolejne slajdy, a także muzykę lub nagrane dźwięki, w których możemy np. naszym własnym głosem objaśniać to, co dzieje się na ekranie. Tutaj zaznaczymy, że korzystania z Draw My Story trzeba się nauczyć, bo aplikacja - choć prosta w obsłudze - oferuje sporo możliwości i pozwala dać upust kreatywności, ale wymaga też dobrego pomysłu na to, co chcemy przekazać tworząc nasz autorski projekt.

W wersji darmowej programu możemy tworzyć filmy o ograniczonej długości, trwające do 10 sekund, trzeba też się liczyć z reklamami, które rozpraszają uwagę. Dostęp do wersji wolnej od reklam i wyposażonej we wszystkie możliwości uzyskamy, płacąc 7 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!