r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dream League Soccer 5.04

Strona główna Android Gry Sportowe

Dream League Soccer to widowiskowa, pieknie zrobiona gra dla fanów futbolu, którzy chcą zbudować najlepszą drużynę piłkarską. Rekrutować możemy słynne gwiazdy piłki, dla swojej drużyny zbudujemy też własny stadion, i wybierzemy trenera, a gdy wszystko jest gotowe, można wyruszyć na podbój świata, uczestnicząc w rozgrywkach Dream League Online z innymi graczami.

Tym, co się rzuca w oczy jest naprawdę niezła grafika HD, na lepszych urządzeniach nawet w 60 FPS, ale nawet na słabszych działająca płynnie. Całkiem niezła jest też AI prowadząca drużynę przeciwnika. Na poziomie jest też muzyka i dźwięki – nie ma tu tandety, typowej dla wielu gier free-2-play.

r   e   k   l   a   m   a

Gra oferuje zarówno elementy menedżera piłkarskiego (treningi, transfery), jak i samego symulatora piłki nożnej, gdzie rozgrywamy piłkę i próbujemy strzelić gola. To pierwsze jest dość intuicyjne, w tym drugim trzeba poćwiczyć zręczność – gramy bowiem z wykorzystaniem wirtualnych przycisków na ekranie, zarówno kierując zawodnikiem, jak i jego strzałami.

Rozwój drużyny oczywiście wiąże się z wydatkami. Szybko okaże się, że to co dostajemy za wygrane mecze czy ukończone sezony ligowe nie wystarcza do bycia najlepszym i trzeba będzie sięgnąć do realnego portfela. To jest jednak podstawowy model biznesowy rozwoju aplikacji – i sądząc po jej jakości można powiedzieć, że gracze płacą, a twórcy zarabiają.

Google doceniło Dream League Soccer, umieszczając ten tytuł na liście gier Best of 2016 sklepu Play.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.