Dream League Soccer Dream League Soccer 6.13

Strona główna Android Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dream League Soccer to widowiskowa, pieknie zrobiona gra dla fanów futbolu, którzy chcą zbudować najlepszą drużynę piłkarską. Rekrutować możemy słynne gwiazdy piłki, dla swojej drużyny zbudujemy też własny stadion, i wybierzemy trenera, a gdy wszystko jest gotowe, można wyruszyć na podbój świata, uczestnicząc w rozgrywkach Dream League Online z innymi graczami.

Tym, co się rzuca w oczy jest naprawdę niezła grafika HD, na lepszych urządzeniach nawet w 60 FPS, ale nawet na słabszych działająca płynnie. Całkiem niezła jest też AI prowadząca drużynę przeciwnika. Na poziomie jest też muzyka i dźwięki – nie ma tu tandety, typowej dla wielu gier free-2-play.

Gra oferuje zarówno elementy menedżera piłkarskiego (treningi, transfery), jak i samego symulatora piłki nożnej, gdzie rozgrywamy piłkę i próbujemy strzelić gola. To pierwsze jest dość intuicyjne, w tym drugim trzeba poćwiczyć zręczność – gramy bowiem z wykorzystaniem wirtualnych przycisków na ekranie, zarówno kierując zawodnikiem, jak i jego strzałami.

Rozwój drużyny oczywiście wiąże się z wydatkami. Szybko okaże się, że to co dostajemy za wygrane mecze czy ukończone sezony ligowe nie wystarcza do bycia najlepszym i trzeba będzie sięgnąć do realnego portfela. To jest jednak podstawowy model biznesowy rozwoju aplikacji – i sądząc po jej jakości można powiedzieć, że gracze płacą, a twórcy zarabiają.

Google doceniło Dream League Soccer, umieszczając ten tytuł na liście gier Best of 2016 sklepu Play.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!