r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DreamBall 64 1.03

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Darmowe DreamBall 64 to świetna gra zręcznościowa, wzorująca się na klasycznych konsolowych produkcjach, co przejawia się nie tylko w specyficznym nazewnictwie projektu. Również dzięki kolorystyce oraz ukazaniu akcji dałoby się ją pomylić z wieloma propozycjami z Nintendo 64. Tymczasem to jednak dzieło komputerowe, a do zabawy potrzebna będzie sprawna myszka. Przyda się także odrobina cierpliwości.

Galeria programu

Dostajemy do przebycia cały szereg dość wymyślnych poziomów. Na każdym z nich pośrednio sterujemy kulą. Toczy się ona zawsze w kierunku kursora, więc należy brać pewną poprawkę na jej ruchy. Głównym zadaniem jest przemknięcie przez wszystkie bramki, co zakoloruje je na tęczowo, a potem uderzenie z rozpędu w gong. Do tego naturalnie liczył się będzie czas pokonania poziomu, by później było co pobijać.

Twórcy bawią się z graczem na wiele sposobów. Napotkamy zmienne ukształtowanie terenu, kolczaste pułapki, trampoliny wybijające w górę oraz ponad przepaściami czy strzałki przyśpieszające ruch w danym kierunku. Niekoniecznie też zawsze akcja ukazana będzie pod pewnym kątem z góry. Zdarzają się również m.in. etapy z widokiem z boku, jak w klasycznych platformówkach. Warto docenić wpadającą w ucho muzykę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   38 #1 15.04.2016 20:07

Bardzo fajna i prosta gra zręcznościowa. Plus za mały rozmiar instalki.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.