DreamBall 64 1.03

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Darmowe DreamBall 64 to świetna gra zręcznościowa, wzorująca się na klasycznych konsolowych produkcjach, co przejawia się nie tylko w specyficznym nazewnictwie projektu. Również dzięki kolorystyce oraz ukazaniu akcji dałoby się ją pomylić z wieloma propozycjami z Nintendo 64. Tymczasem to jednak dzieło komputerowe, a do zabawy potrzebna będzie sprawna myszka. Przyda się także odrobina cierpliwości.

Dostajemy do przebycia cały szereg dość wymyślnych poziomów. Na każdym z nich pośrednio sterujemy kulą. Toczy się ona zawsze w kierunku kursora, więc należy brać pewną poprawkę na jej ruchy. Głównym zadaniem jest przemknięcie przez wszystkie bramki, co zakoloruje je na tęczowo, a potem uderzenie z rozpędu w gong. Do tego naturalnie liczył się będzie czas pokonania poziomu, by później było co pobijać.

Twórcy bawią się z graczem na wiele sposobów. Napotkamy zmienne ukształtowanie terenu, kolczaste pułapki, trampoliny wybijające w górę oraz ponad przepaściami czy strzałki przyśpieszające ruch w danym kierunku. Niekoniecznie też zawsze akcja ukazana będzie pod pewnym kątem z góry. Zdarzają się również m.in. etapy z widokiem z boku, jak w klasycznych platformówkach. Warto docenić wpadającą w ucho muzykę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!