r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DreamPlan Home Design 3.00

Strona główna Windows Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DreamPlan Home Design to narzędzie, które pozwala na projektowanie domów, ogrodów i krajobrazów w pełnym trójwymiarze. Program adresowany jest nie tylko do architektów, ale także zwykłych użytkowników planujących remont czy też zakup nowego domu.

Galeria programu

Korzystanie z DreamPlan Home Design nie należy do skomplikowanych, więc z opanowaniem działania programu poradzą sobie także mniej doświadczeni użytkownicy. Za pomocą tego narzędzia możemy bardzo łatwo i szybko rozplanować układ pomieszczeń naszego domu, mieszkania lub apartamentu, a nawet rozmieszczenie mebli w poszczególnych pokojach.

Narzędzie zawiera liczne obiekty, które możemy umieścić w domu lub nieopodal niego (np. meble w salonie, armatura w łazience, urządzenia AGD w kuchni czy też drzewa w ogrodzie), a także pozwala na skorzystanie z wielu zróżnicowanych kolorów (np. do zmiany koloru ścian czy elewacji), pozwalając tym samym na zaprojektowanie domu zgodnie z preferencjami użytkownika.

Warto dodać, że funkcja obracania kamery pozwala na zmianę perspektywy i obserwowanie układu domu z dowolnego ujęcia nie tylko na parterze, ale i na piętrze (lub piętrach), o ile takowe stworzymy w projekcie. DreamPlan Home Design oferuje także opcję wyświetlania obrazu w dwóch wymiarach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.