reklama

DreamScene dla Visty wydany... z 69-dniowym poślizgiem?

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Choć Microsoft obiecywał, że wyda DreamScene - oczekiwany już bardzo długo dodatek Ultimate Extras dla Windows Vista - jeszcze ubiegłego lata, nie udało się tego dokonać. DreamScene był dostępny co prawda w Windows Update od początku tego roku, ale tylko w wersji beta. Teraz firma wydała wersję finalną - także dla polskich systemów.

Co bardziej dociekliwi użytkownicy, tacy jak Long Zheng z bloga I Started Something odnajdą jednak pewną bardzo zastanawiającą informację - biblioteka DLL odpowiedzialna za dopiero co wydany dodatek DreamScene datowana jest na... 19 lipca 2007 roku. Plik jest podpisany cyfrowo co oznacza, że od tamtej pory nie został zmieniony. Sugeruje to, że Microsoft z jakichś powodów opóźnił wydanie już gotowego produktu aż 69 dni! To zdecydowanie za dużo jak na okres od zamknięcia kodu do wydania...

Użytkownicy Windows Vista Ultimate mogą już pobierać DreamScene bezpośrednio z okna Windows Update. Przy okazji Microsoft podaje też, że do końca października mają się pojawić pozostałe pakiety językowe dla Visty - razem 19 dodatkowych języków, w tym także polski.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić