r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DreamWorks COLOR 2.4.1

Strona główna Android Gry Dla dzieci

DreamWorks COLOR to kolorowanki dla najmłodszych, w których można nie tylko pokolorować ulubione postacie ze Shreka, Madagaskaru, Kunf Fu Pandy czy Jak wytresować smoka, ale też powołać je do życia w trzech wymiarach.

Galeria programu

Kolorowanka zawiera kilkadziesiąt postaci, obiektów i scenerii z różnych filmów wytwórni DreamWorks. Tworząc obrazek można je połączyć i dowolnie pokolorować, a na koniec obejrzeć w trzech wymiarach i w ruchu.

Aplikacja korzysta też z rzeczywistości rozszerzonej. Z zasobów Dreamworkscreate.com można pobrać kolorowanki do wydrukowania zupełnie za darmo, a w aplikacji zobaczyć, jak postacie poruszają się na kartkach.

Aplikacja działa tylko na tabletach. Nie da się jej zainstalować na smartfonach z małymi ekranami.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Hearthstone, Eclipse, Cthulhu, DreamWorks COLOR i Painter – najciekawsze programy tygodnia

17
OPROGRAMOWANIE 20.08.2016 | Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów i aplikacji. W tym tygodniu przedstawiam głównie programy znane w odpowiednich kręgach, które zostały w naszej bazie zaktualizowane, pierwszy raz niekoniecznie darmowe. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Cthulhu Virtual Pet H.P. Lovecraft, który ma w Redakcji kilku miłośników, obchodziłby dziś 126 urodziny, więc zacznę od gry z Cthulhu w roli głównej. Cthulhu Virtual Pet to bardzo przyjemny „wirtualny Przedwieczny” dla Androida. Podobnie jak w innych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.