r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dreamfall Chapters: The Longest Journey także po polsku

Strona główna Aktualności

Bardzo dobra wiadomość dla rodzimych fanów serii The Longest Journey — kiedy trzecia część sagi, czyli Dreamfall Chapters, zadebiutuje w listopadzie 2014 roku, tytuł dostępny będzie w polskiej wersji językowej. Nie musimy nawet wypatrywać czy zbiórka na realizację projektu w serwisie Kickstarter osiągnie określony pułap, bo Red Thread Games niezależenie od tego podjęło oficjalnie współpracę z CDP.pl. Chodzi o pełną polonizację produktu.

Główny producent gry Ragnar Tornquist podkreśla, że docenia zaangażowanie krajowych miłośników serii, którzy zaraz po ogłoszeniu rozpoczęcia prac nad zwieńczeniem trylogii zaczęli zasypywać go pytaniami o polską wersję Dreamfall Chapters. Nie zastanawiał się długo czy ma przyjąć propozycję CDP, bo nie było nad czym. Tytuł na pewno pojawi się na rynku — uzbierano już przeszło 1,2 miliona dolarów, podczas gdy celowano w 850 tysięcy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.