r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dreamfall Chapters: The Longest Journey w listopadzie 2014 roku

Strona główna Aktualności

Niecały tydzień został jeszcze do zakończenia zbiórki na realizację przygodówki Dreamfall Chapters: The Longest Journey, a już projekt może pochwalić się blisko 1,2 miliona dolarów na koncie. Ponieważ początkowo celowano w 850 tysięcy, zwieńczenie znanej serii jak najbardziej pojawi się na rynku. Planowany termin wypuszczenia dzieła to listopad 2014 roku. Co ciekawe, dostaniemy coś, co wprowadzi w temat graczy nie znających poprzednich części.

Funduszy wystarczy na przygotowanie interaktywnego komiksu, przedstawiającego wydarzenia z The Longest Journey, a także kontynuacji — Dreamfall: The Longest Journey. Zadebiutuje on odpowiednio wcześniej przed premierą trzeciej gry w ramach trylogii. Dzięki zebranym środkom ponadto znacznie poszerzono pierwotne plany, co do zawartości produkcji, dodano wersje dla Mac OS X i Linuksa (poza Windowsową) tytułu, a projekt zostanie również zapewne w pełni przetłumaczony na języki niemiecki oraz francuski. Kwestia dobicia do 1,25 miliona...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.