Drink Beer, Neglect Family Drink Beer, Neglect Family 1.0.2

Strona główna Android Gry Platformowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Drink Beer, Neglect Family to przedziwna gra na smartfony i tablety z Androidem. Sterujemy w niej... amatorem piwa, który zaniedbuje swoją rodzinę.

Sam tytuł gry, w luźnym tłumaczeniu na język polski "Pij piwo i miej w nosie rodzinę", mówi wiele o tym, czego możemy się spodziewać. Ale po zainstalowaniu tej aplikacji efekt zaskoczenia jest jeszcze większy. Dostajemy do ręki produkcję, która jest żywcem wyjęta z czasów, gdy na rynku komputerów królowało Atari, telefony komórkowe były rozmiaru walizki, a o internecie słyszano tylko w pracowniach naukowców. Wszystko w tej grze wygląda jak żart: grafika, a także pomysł na rozgrywkę.

W grze trafiamy na planszę, która przypomina lochy. Są na niej podwieszane półki, zwodzone mosty, drabiny... Doświadczymy też zaburzeń błędnika, przez które zamiast w lewo poruszać się będziemy w prawo, mogą też zdarzyć się wymioty. Przemieszczamy się po niej, aby zdobyć kolejne piwa. Po wypiciu kufla, tracimy na kilka chwil niektóre z możliwości poruszania się, np. skakania lub chodzenia po drabinach. A pić przecież trzeba... Jednocześnie po planszy wędrują zdjęcia z portretami członków naszej rodziny, których trzeba się wystrzegać jak ognia, bo dotykając ich przegramy. A po porażce odczytamy sarkastyczny komentarz, ile piw wypiliśmy i jak się czuje z tym nasza rodzina.

Grę możemy połączyć z usługą Gry Google Play, aby zapisywać nasze wyniki w google'owej chmurze. W Drink Beer, Neglect Family wyświetlają się reklamy, ale na szczęście nie utrudniają zabawy i nie rozpraszają.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!