Drive Genius Drive Genius 5.0.1

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz progr​am
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Drive Genius to bardzo dobry zestaw narzędzi do diagnostyki, naprawiania i testowania wydajności dysków twardych z systemem plików HFS lub HFS+, używanymi przez system Mac OS X.

Na Drive Genius składają się: narzędzie odczytujące szczegółowe informacje o wybranym dysku, narzędzie do defragmentacji, narzędzie pozwalające odzyskać miejsce na dysku, interfejs umożliwiający naprawę uprawnień na dysku, Skaner wyszukujący i oznaczający uszkodzone sektory, DrivePulse (autorski monitor aktywności, pozwalający również na oszczędzanie energii przez usypianie dysku, narzędzie badające integralność partycji, narzędzie tworzące tablicę partycji oraz narzędzie do tworzenia, usuwania i zmiany rozmiaru partycji, narzędzie klonujące dysk, narzędzie głęboko wymazujące dysk poprzez zapisanie sektorów zerami lub liczbami losowymi, narzędzie testujące wydajność dysku i edytor sektorów.

Z pomocą Drive Genius można także stworzyć ratunkowy klucz USB dla Maka i zmienić ikonki dysków.

Monitorowanie Drive Pluse, defragmentacja, klonowanie, usuwanie zbędnych plików i przebudowa dysku są dostępne przez 30 dni po instalacji wersji próbnej programu. Pozostałe funkcje działają bez ograniczeń czasowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!