r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Drive Genius 4.2.2

Strona główna Mac Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program wersja stabilna (Mac)

Drive Genius to bardzo dobry zestaw narzędzi do diagnostyki, naprawiania i testowania wydajności dysków twardych z systemem plików HFS lub HFS+, używanymi przez system Mac OS X.

Galeria programu

Na Drive Genius składają się: narzędzie odczytujące szczegółowe informacje o wybranym dysku, narzędzie do defragmentacji, narzędzie pozwalające odzyskać miejsce na dysku, interfejs umożliwiający naprawę uprawnień na dysku, Skaner wyszukujący i oznaczający uszkodzone sektory, DrivePulse (autorski monitor aktywności, pozwalający również na oszczędzanie energii przez usypianie dysku, narzędzie badające integralność partycji, narzędzie tworzące tablicę partycji oraz narzędzie do tworzenia, usuwania i zmiany rozmiaru partycji, narzędzie klonujące dysk, narzędzie głęboko wymazujące dysk poprzez zapisanie sektorów zerami lub liczbami losowymi, narzędzie testujące wydajność dysku i edytor sektorów.

Z pomocą Drive Genius można także stworzyć ratunkowy klucz USB dla Maka i zmienić ikonki dysków.

Monitorowanie Drive Pluse, defragmentacja, klonowanie, usuwanie zbędnych plików i przebudowa dysku są dostępne przez 30 dni po instalacji wersji próbnej programu. Pozostałe funkcje działają bez ograniczeń czasowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.