r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DriveSafe.ly

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców

DriveSafe.ly to aplikacja, która odczyta SMS-y, przeznaczona dla kierowców. Gdy jest aktywna, wiadomości czyta syntezator mowy.

Galeria programu

W ustawieniach możemy zaznaczyć takie opcje, jak wstrzymanie czytania po potrząśnięciu telefonem, rozwijanie popularnych angielskich akronimów, automatyczne uruchamianie aplikacji w stacji dokującej auta, ustawienia dźwięku i podstawowe komendy głosowe.

r   e   k   l   a   m   a

DriveSafe.ly można wykorzystać także do wysyłania automatycznych odpowiedzi na otrzymane wiadomości. Można ustawić tu własny tekst, a jeśli wyłączymy wszystkie dźwięki i czytanie, aplikacja zapewni idealne zabezpieczenie przed pisaniem SMS-ów w czasie jazdy.

Aplikacja za darmo może czytać SMS-y w języku angielskim i podawać po angielsku numery telefonu. Inne języki, w tym język polski (damski głos) można dokupić za 30 złotych z poziomu aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje dla kierowców cz. 3 – aplikacje uzupełniające możliwości nawigacji

28
OPROGRAMOWANIE 26.01.2016 | Anna Rymsza

W dzisiejszym zestawieniu chcę przedstawić Wam kilka aplikacji, które uzupełnią możliwości Waszych nawigacji, albo które można do nawigacji wykorzystać, ale mają też dużo możliwości wykraczających poza prowadzenie po trasie. W niektórych przypadkach aplikacje te mogą pomóc zaoszczędzić czas lub pieniądze, choć jeśli szukacie sposobu na znalezienie tańszego paliwa, zajrzyjcie do pierwszego artykułu z serii. Yanosik – ostrzeganie, nawigacja i rejestrator Moim zdaniem najbardziej praktyczny z systemów ostrzegania kierowców i utrudnieniach na trasie i kontrolach to właśnie Yanosik, którego…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.