DriveSort 1.242

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DruveSort zadba o odpowiednią kolejność plików na systemie plików FAT12, FAT16 i FAT32, co ma znaczenie dla odtwarzaczy MP3 w radiach samochodowych, przenośnych i podobnych urządzeniach.

Program nie wymaga instalacji i wystarczy w nim wskazać odpowiedni nośnik, który trzeba „posortować”. W oknie programu zobaczymy listę folderów na dysku. Przy pierwszym sortowaniu trzeba ustawić kilka opcji, jak sortowanie długiej (pełnej) lub krótkiej (DOS-owej) nazwy, działania w podkatalogach i sposób sortowania (rosnąco lub malejąco). Można też wybrać, czy foldery będą pomieszane z plikami.

Sortowanie można przetestować, a jeśli wszystko jest w porządku – zapisać na dysku. Ustawienia zostaną zapamiętane do kolejnego użycia programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!