Drivemode: Interfejs Jazdy Drivemode: Interfejs Jazdy 7.5.34

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Drivemode: Interfejs Jazdy to aplikacja przyjazna dla kierowców. Po uruchomieniu zamienia ekran smartfonu w prosty interfejs, dzięki któremu za pomocą kilku ruchów ręką szybko włączymy nawigację, uruchomimy muzykę lub odpowiemy na wiadomości.

Interfejs aplikacji podzielony jest na cztery kluczowe obszary: Nawigacja (tutaj uruchomimy nawigację za pomocą Map Google, a na ekranie będzie się wyświetlał stały pogląd trasy), Muzyka (tutaj możemy wybrać preferowany odtwarzacz muzyki i uruchomić odtwarzanie, zatrzymywać utwory, a także przewijać je za pomocą prostych gestów na ekranie), Kontakty (z głosową wyszukiwarką informacji o osobach z naszej listy kontaktów oraz mechanizmem pozwalającym utworzyć skrót szybkiego dostępu do wizytówek wybranych osób; klikając w wizytówkę, ujrzymy ikonę połączenia telefonicznego, mikrofon do nagrywania wiadomości oraz zdefiniowane wcześniej szablony szybkich odpowiedzi). Między poszczególnymi opcjami przemieszczamy się, przesuwając menu w górę lub w dół ekranu. Co ważne, po włączeniu program przez cały czas pracuje w tle, a skrót do niego będzie widoczny zarówno w pasku powiadomień, jak też na czarnym suwaku widocznym z lewej strony ekranu.

Aplikacja stawia na szybkie interakcje za pomocą gestów, a także komend głosowych. Program, używając modułu text-to-speech za każdym razem informuje na głos, w której części aplikacji się znajdujemy. Możliwe jest też czytanie na głos treści wiadomości, które otrzymamy i odpowiadanie na nie za pomocą dyktowanego tekstu lub gotowych szablonów. Program wspiera wiadomości z WhatsApp, Gmaila, Twittera, Google Inbox i Google Hangouts, a także wiadomości SMS-owe.

Wiadomości wysyłane za pomocą aplikacji Drivemode są oznaczone krótkim przekazem reklamowym producenta. Aby się go pozbyć, należy zapłacić blisko 14 zł za wersję Premium, co jest ceną mocno wygórowaną.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!