r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Drivemode: Interfejs Jazdy 7.0.15

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców

Drivemode: Interfejs Jazdy to aplikacja przyjazna dla kierowców. Po uruchomieniu zamienia ekran smartfonu w prosty interfejs, dzięki któremu za pomocą kilku ruchów ręką szybko włączymy nawigację, uruchomimy muzykę lub odpowiemy na wiadomości.

Interfejs aplikacji podzielony jest na cztery kluczowe obszary: Nawigacja (tutaj uruchomimy nawigację za pomocą Map Google, a na ekranie będzie się wyświetlał stały pogląd trasy), Muzyka (tutaj możemy wybrać preferowany odtwarzacz muzyki i uruchomić odtwarzanie, zatrzymywać utwory, a także przewijać je za pomocą prostych gestów na ekranie), Kontakty (z głosową wyszukiwarką informacji o osobach z naszej listy kontaktów oraz mechanizmem pozwalającym utworzyć skrót szybkiego dostępu do wizytówek wybranych osób; klikając w wizytówkę, ujrzymy ikonę połączenia telefonicznego, mikrofon do nagrywania wiadomości oraz zdefiniowane wcześniej szablony szybkich odpowiedzi). Między poszczególnymi opcjami przemieszczamy się, przesuwając menu w górę lub w dół ekranu. Co ważne, po włączeniu program przez cały czas pracuje w tle, a skrót do niego będzie widoczny zarówno w pasku powiadomień, jak też na czarnym suwaku widocznym z lewej strony ekranu.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja stawia na szybkie interakcje za pomocą gestów, a także komend głosowych. Program, używając modułu text-to-speech za każdym razem informuje na głos, w której części aplikacji się znajdujemy. Możliwe jest też czytanie na głos treści wiadomości, które otrzymamy i odpowiadanie na nie za pomocą dyktowanego tekstu lub gotowych szablonów. Program wspiera wiadomości z WhatsApp, Gmaila, Twittera, Google Inbox i Google Hangouts, a także wiadomości SMS-owe.

Wiadomości wysyłane za pomocą aplikacji Drivemode są oznaczone krótkim przekazem reklamowym producenta. Aby się go pozbyć, należy zapłacić blisko 14 zł za wersję Premium, co jest ceną mocno wygórowaną.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Midrey, GIF Hunter, GetYourGuide, Missiles! i Smashy City – najciekawsze programy tygodnia

17
OPROGRAMOWANIE 16.04.2016 | Anna Rymsza

Jak co sobotę, zapraszam Was do sprawdzenia najciekawszych programów, które znalazły się w naszej bazie w minionym tygodniu. Midrey YouTube Downloader Midrey YouTube Downloader to bardzo wygodny program do pobierania i konwertowania filmów. Zazwyczaj te zadania wymagają dwóch osobnych programów programów, dlatego warto rzucić okiem na program firmy Midrey, który ma wszystko w jednym. Midrey YouTube Downloader może służyć do ściągania muzyki i filmów z serwisu YouTube, Vimeo i kilkuset innych. Wystarczy podać mu odnośnik, wybrać format, rozmiar i miejsce, gdzie film zostanie zapisany.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.