Driver Booster Driver Booster 7.0.2.438

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Driver Booster to użyteczne i zarazem bezpłatne narzędzie, które umożliwia zarządzanie sterownikami do urządzeń w systemie Windows, dbając o to, by na komputerze zainstalowane było zawsze najaktualniejsze oprogramowanie sterujące pracą różnych jego podzespołów.

Program jest prosty w obsłudze i działa na tyle stabilnie, że można go bez wahania zainstalować i używać bez obawy o sprawność systemu. Jego głównym zadaniem jest dokładne skanowanie komputera i wykrywanie wszystkich przestarzałych sterowników do sprzętu. Driver Booster charakteryzuje się dużą szybkością pracy. Sam proces diagnostyki zajmuje w przypadku standardowego komputera zaledwie kilka sekund.

Gdy już proces analizy komputera i zainstalowanych na nim sterowników zostanie zakończony narzędzie wyświetla w głównym oknie listę wszystkich przestarzałych sterowników, które należy zaktualizować. Poza informacją o dokładnej nazwie urządzenia, do którego się one odnoszą Driver Booster ocenia również jak bardzo przestarzałe są wykryte sterowniki, umożliwiając ich sprawną i wygodną aktualizację.

Co istotne, program tworzy punkty przywracania, pozwalając przywrócić system do pierwotnego stanu w razie niepowodzenia. W ustawieniach możemy zdefiniować czy Driver Booster uruchamiany ma być wraz z Windowsem oraz co jaki czas ma być przeprowadzana analiza sterowników. Narzędzie podczas pobierania z bazy aktualnego oprogramowania dla urządzeń wspiera serwery proxy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Pobiera najnowsze podstawowe steowniki do kart graficznych i programy(Java, Nvidia, AMD )
Nie pobiera poprawych sterowników do większości urządzeń
ocena użytkownika
10.04.2018 08:03 • Recenzja do wersji 5.3.0

Najgorsze w tym programie jest to, że nie wykonuje swojej podstawowej funkcji poprawnie. Za każdym razem gdy go używałem to nigdy nie naprawił mi konfliktów w menedżerze urządzeń oraz żadne urządzenie nie zaczęło działać po instalacji "najnowszych" sterowników do niego. Jeśli chcesz by było dobrze to zrób to sam albo napisz na forum a nie wyręczaj się tym wątpliwej jakości programem.

Pobiera wszystkie sterowniki do PC - przy czym nie myli się (32-64)
brak
ocena użytkownika
01.02.2018 19:45 • Recenzja do wersji 5.2.0

Poprzednio miałem Driver Magician pro - który nie widział niektórych sterowników a Driver Booster w wersji free je pobrał i zainstalował.