Driver Booster 4.1 pomoże pracować szybciej i stabilniej tak na Windowsie 10 jak i XP

Strona główna Aktualności

O autorze

Driver Booster – najlepsza recepta na lepszą pracę komputerów z systemami z rodziny Windows – doczekał się wydania oznaczonego numerkiem 4.1, które nie tylko rozwiązuje wszystkie problemy zauważone w czwartej edycji programu, ale też znacząco rozszerza bazę sterowników i przyspiesza ich pobieranie. Możecie więc śmiało, jednym kliknięciem, zoptymalizować swój system, nie tracąc czasu na przeglądanie stron internetowych producentów sprzętu, ani też nie instalując ich podejrzanych, „zamulających” system aktualizatorów.

Wiele osób często pozostaje z tym, co zostało preinstalowane na ich komputerach. Później jedynie czytamy na forach narzekania, że komputer działa powoli, niestabilnie, a osiągnięcie chociaż 30 FPS w grze wydaje się niemożliwe. Driver Booster firmy IObit jest kompleksowym multi-aktualizatorem, który w swojej bazie zawiera setki tysięcy sterowników.

Dzięki wydanej we wrześniu wersji 4.0 programu aktualizowanie systemu znacznie przyspieszyło – sterowniki były automatycznie kompresowane, a w razie problemu z pobieraniem można było wznowić cały proces. Łatwo także było wrócić do poprzedniej wersji sterownika w razie wystąpienia problemów z wersją nowszą.

Jeśli ktoś widział wcześniejszą wersję, to w 4.1 nie dopatrzy się jakichś radykalnych zmian. Producent podkreśla jednak, że jeszcze bardziej rozszerzył bazę sterowników dla Windowsa 10, wciąż przy tym dbając o wsparcie dla starych systemów, oferując np. procesorowe sterowniki Intela dla Windowsa XP. Dodano system logowania aktualizacji sterowników, pozwalający wygodnie sprawdzać przebieg procesu oraz przycisk ignorowania w funkcji przywracania sterownika, dzięki któremu szybciej można pominąć problematyczną wersję oprogramowania.

Łatwiej teraz będzie o przesyłanie informacji zwrotnej dzięki jednoklikowemu wywoływaniu zrzutów ekranu, a proces pobierania został jeszcze bardziej przyspieszony dzięki poprawkom w silniku. W płatnej wersji Pro przyspieszono też pobieranie komponentów gier. Listę zmian kończy załatanie kilkunastu pomniejszych usterek.

Darmową wersję IObit Drive Boostera pobierzecie z naszej bazy oprogramowania, tam też znajdziecie link do rocznej subskrypcji na wersję płatną, oferującą m.in. jeszcze większą bazę sterowników (w tym do rzadkiego sprzętu), narzędzia do wyeliminowania awarii Windowsa oraz wsparcie techniczne w trybie 24/7.

© dobreprogramy
s