Driver Detective Driver Detective

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Driver Detective to niewielkie i bardzo proste narzędzie pomocne podczas instalacji i aktualizacji sterowników dla komponentów sprzętowych w systemach Windows. Bazuje ono na olbrzymiej bazie sterowników, liczącej ponad 27 milionów pozycji, umożliwiając sprawne zarządzanie oprogramowaniem dla nawet mniej popularnych podzespołów, jakie spotkać można w komputerach stacjonarnych, laptopach lub netbookach.

Narzędzie nie odbiega znacząco od funkcjonalności innych tego typu rozwiązań. Oferuje przejrzysty i intuicyjny interfejs graficzny, którego obsługa ogranicza się w zasadzie jedynie do kliknięcia odpowiedniego przycisku inicjującego instalację sterowników. Proces analizy i wyszukiwania nieaktualnych sterowników odbywa się automatycznie po uruchomieniu programu. Driver Detective wyszukuje na komputerze również brakujące sterowniki i umożliwia użytkownikowi podejmowanie decyzji które pozycje mają zostać zainstalowane.

Wśród dużej liczby sterowników, do których dostęp możliwy jest z poziomu narzędzia znajdziemy pozycje odpowiedzialne za pracę m.in. chipsetów, różnego typu kontrolerów, zintegrowanych i dedykowanych układów audio/wideo, kart sieciowych, modemów, drukarek, monitorów, myszek i klawiatur oraz wielu innych podzespołów. Proces sprawdzania dostępności nowych wersji sterowników może zostać zautomatyzowany dzięki funkcji 'Driver Assistant', która pełni rolę harmonogramu zadań.

Uwaga!

  • Wersja testowa nie daje możliwości instalacji\aktualizacji sterowników. Możliwe jest tylko przeprowadzanie procesu skanowania w poszukiwaniu nieaktualnych sterowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!