Driver Magician 5.1

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Driver Magician to niewielkie, proste w obsłudze i funkcjonalne narzędzie, służące do zarządzania sterownikami urządzeń w systemie Windows. Dysponuje ono wszystkimi niezbędnymi narzędziami do obsługi sterowników i poprawnie pracuje nawet na starszych edycjach systemu Microsoftu, dzięki czemu uznawane jest za jedno z najlepszych w swojej kategorii.

Program charakteryzuje się prostym interfejsem graficznym i modułową budową. W jego obrębie znajdziemy narzędzia, z pomocą których zaktualizujemy zainstalowane w systemie sterowniki (opcja niedostępna w wersji niezarejestrowanej), stworzymy ich kopie zapasową i w razie potrzeby przywrócimy ją, a także skutecznie odinstalujemy zbędne w danym momencie pozycje. W przypadku funkcji tworzenia backupu Driver Magician umożliwia skopiowanie sterowników do wskazanego folderu, stworzenie z nich archiwum ZIP lub samorozpakującego się pliku EXE, a także wygenerowanie automatycznego pakietu instalacyjnego.

Driver Magician polecić warto osobom często testującym sterowniki znajdujące się w fazie rozwojowej. Możliwości programu docenią z pewnością także użytkownicy, którzy decydują się na reinstalacje systemu, a nie posiadają nośników ze sterownikami do urządzeń lub którzy chcieliby mieć na komputerze zawsze aktualne sterowniki, ale nie koniecznie mają czas i ochotę ręcznie wyszukiwać odpowiednie komponenty i instalować je w systemie.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 16 dni, a także posiada zablokowany moduł aktualizacji sterowników.
  • Producent udostępnia również program w darmowej wersji Driver Magician Lite, której funkcjonalność ograniczona została jedynie do tworzenia kopii zapasowych sterowników.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 05.01.2016 00:55

Kto chce na "Giveaway of the day" za free, do godz. 9.oo ,do 04.01.2016

  #4 26.11.2015 11:46

Kto chce na "Giveaway of the day" za free, do godz. 9.oo ,do 27.11.2015

  #3 12.08.2015 22:36

nowa wersja 4.7

PISowiec   5 #2 12.08.2015 22:09

Pojawiła się nowa wersja 4.7, która dodaje wsparcie dla Windows 10.

PISowiec   5 #1 29.05.2014 14:23

Świetny program, polecam.

Autor edytował komentarz.