Driver Reviver Driver Reviver 5.35.0.38

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Driver Reviver to pomocne narzędzie do zarządzania sterownikami w systemie Windows. Zawarte w programie opcje pozwalają użytkownikowi szybko i sprawnie wyszukiwać przestarzałe sterowniki, aktualizować je, tworzyć kopie zapasowe oraz przywracać je w razie potrzeby.

Program wyposażony został w przejrzysty interfejs graficzny, który jest prosty w obsłudze i nie powinien przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom. W głównym oknie znajdziemy zakładki z podsumowaniem, funkcją skanowania i aktualizacji sterowników oraz tworzenia i przywracania kopii zapasowych.

Obsługa narzędzia ogranicza się jedynie do zainicjowania procesu skanowania i analizy zawartości systemu w poszukiwaniu sterowników sprzętowych. Po jego zakończeniu Driver Reviver wyświetla raport, zawierający szczegółową listę zainstalowanych sterowników, które należy zaktualizować. Z poziomu programu pobierzemy i zainstalujemy oczywiście wszystkie niezbędne komponenty. Istotną funkcją jest mechanizm tworzenia backupów sterowników, z pomocą których przywrócimy komputer do pierwotnego stanu w razie jakichkolwiek problemów.

Driver Reviver potrafi aktualizować sterowniki do podstawowych komponentów komputera, jak np. układów graficznych i dźwiękowych, kart sieciowych itp., ale również tych bardziej zaawansowanych kontrolerów portów, napędów, procesorów czy mostków. W programie nie zabrakło funkcji harmonogramu zadań, z pomocą której możemy planować kiedy narzędzie ma analizować i aktualizować sterowniki sprzętowe.

Uwaga!

  1. Wersja testowa programu pozwala jedynie analizować i wyszukiwać na komputerze przestarzałe sterowniki. W niezarejestrowanej wersji programu nie jest możliwa ich aktualizacja.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!