r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Driver Robot 2.5.4.2

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Driver Robot to niewielkie narzędzie przeznaczone do zarządzania sterownikami urządzeń w systemie Windows. Pozwala ono wyszukiwać na komputerze przestarzałe sterowniki, pobierać ich nowe wersje oraz aktualizować je.

Galeria programu

Program jest bardzo prosty w obsłudze i charakteryzuje się dużą szybkością działania. Podobnie jak większość konkurencyjnych rozwiązań tego typu analizuje on dokładnie zawartość dysku w poszukiwaniu sterowników sprzętowych, porównuje lokalne wersje z tymi dostępnymi w swojej bazie, a następnie umożliwia ich pobranie oraz instalację. Driver Robot obsługuje wszelakiego rodzaju sterowniki do kart dźwiękowych i graficznych, monitorów, drukarek, chipsetów, kart sieciowych, urządzeń USB i FireWire, modułów WiFi, czy nawet dysków twardych, klawiatur, myszek, kamerek internetowych oraz napędów optycznych.

Driver Robot z powodzeniem obsługuje sprzęt wszystkich wiodących na rynku producentów (aktualnie baza obejmuje ponad 100 tyś. pozycji). Poza możliwością aktualizacji zainstalowanych komponentów lub instalacji brakujących w systemie sterowników narzędzie oferuje funkcje eksportu raportu, która okazać się może przydatna w przypadku kiedy komputer nie jest połączony z Internetem i umożliwi pobranie wszystkich niezbędnych składników na innym komputerze. Narzędzie obsługuje serwery proxy.

Uwaga!

  1. Podczas instalacji kreator proponuje podmianę w przeglądarce domyślnej wyszukiwarki i strony startowej. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala uniknąć wprowadzania jakichkolwiek zbędnych zmian w przeglądarce.
  2. Wersja testowa programu pozwala jedynie na analizę zainstalowanych w systemie sterowników. Aby pobrać i zaktualizować wybrane pozycje należy zakupić licencję.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
jurecki   7 #1 20.06.2014 18:23

Bardzo dobry programik,kluczyk na you toubie-polecam,chociaż proponuje instalacje starszych sterowników,najlepszy jest Slimdrivers

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.