Driver Robot Driver Robot 2.5.4.2

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Driver Robot to niewielkie narzędzie przeznaczone do zarządzania sterownikami urządzeń w systemie Windows. Pozwala ono wyszukiwać na komputerze przestarzałe sterowniki, pobierać ich nowe wersje oraz aktualizować je.

Program jest bardzo prosty w obsłudze i charakteryzuje się dużą szybkością działania. Podobnie jak większość konkurencyjnych rozwiązań tego typu analizuje on dokładnie zawartość dysku w poszukiwaniu sterowników sprzętowych, porównuje lokalne wersje z tymi dostępnymi w swojej bazie, a następnie umożliwia ich pobranie oraz instalację. Driver Robot obsługuje wszelakiego rodzaju sterowniki do kart dźwiękowych i graficznych, monitorów, drukarek, chipsetów, kart sieciowych, urządzeń USB i FireWire, modułów WiFi, czy nawet dysków twardych, klawiatur, myszek, kamerek internetowych oraz napędów optycznych.

Driver Robot z powodzeniem obsługuje sprzęt wszystkich wiodących na rynku producentów (aktualnie baza obejmuje ponad 100 tyś. pozycji). Poza możliwością aktualizacji zainstalowanych komponentów lub instalacji brakujących w systemie sterowników narzędzie oferuje funkcje eksportu raportu, która okazać się może przydatna w przypadku kiedy komputer nie jest połączony z Internetem i umożliwi pobranie wszystkich niezbędnych składników na innym komputerze. Narzędzie obsługuje serwery proxy.

Uwaga!

  1. Podczas instalacji kreator proponuje podmianę w przeglądarce domyślnej wyszukiwarki i strony startowej. Odznaczenie odpowiednich opcji pozwala uniknąć wprowadzania jakichkolwiek zbędnych zmian w przeglądarce.
  2. Wersja testowa programu pozwala jedynie na analizę zainstalowanych w systemie sterowników. Aby pobrać i zaktualizować wybrane pozycje należy zakupić licencję.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!