r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Driver Speedboat Paradise 1.7.0

Strona główna Android Gry Wyścigi

Driver Speedboat Paradise swoim tytułem nawiązuje do świetnej serii gier wyścigowych zapoczątkowanej w 1999 roku. Z wydanymi wówczas tytułami ma jednak niewiele wspólnego, bowiem z samochodów przesiadamy się do... motorówek. Co prawda jedynym wspólnym elementem pozostaje ściganie się, ale za to wzbogacone o warstwę fabularną.

Galeria programu

W świat gry wprowadza nas rozbudowany samouczek tłumaczący nie tylko zasady wyścigów i sterowania, ale również rozbudowy naszej łodzi. Driver Speedboat Paradise oferuje nam 6 różnych trybów rozgrywki oraz 20 łodzi do odblokowania. Każdą z nich możemy ulepszać oraz dowolnie zmieniać jej wygląd. Trzeba przyznać, że pod względem występujących wariantów zabawy gra prezentuje się bardzo dobrze.

Driver Speedboat Paradise posiada 3 tryby sterowania: za pomocą wbudowanego akcelerometru, ekranu dotykowego oraz podłączonego do urządzenia kontrolera. Niestety zabrakło opcji ustawień graficznych. Choć tytuł wygląda ładnie, to odstaje od takich wodnych hitów jak choćby całej serii Riptide GP. Mimo wszystko gra oferuje sporą dawkę emocji i dobrej zabawy.

Jak przystało na darmową pozycję nie zabrakło tutaj mikropłatności. Autorzy stworzyli kilka różnych walut oraz miernik paliwa, który sprawia, że co jakiś czas czeka nas przymusowa przerwa, bądź też dodatkowy wydatek. Mikropłatności choć odczuwalne, nie tworzą bariery nie do przejścia.

Wśród zalet należy wspomnieć o integracji z Google Play Gry, Facebookiem (co zapewnia dodatkowe profity) oraz możliwości zapisu stanu gry w chmurze. Driver Speedboat Paradise to dobra propozycja nie tylko dla miłośników wodnych wyścigów, ale także dla fanów klasycznych serii Driver.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Szybko, coraz szybciej: Driver Speedboat Paradise na weekend

9
ROZRYWKA 11.07.2015 | Rafał Szramowiat (szarameta)

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Driver Speedboat Paradise – ścigałkę nawiązującą tytułem do świetnej serii gier wyścigowych zapoczątkowanej w 1999 roku. Z wydanymi wówczas tytułami ma jednak niewiele wspólnego, bowiem z samochodów przesiadamy się do... motorówek. Co prawda jedynym wspólnym elementem pozostaje ściganie się, ale za to wzbogacone o warstwę fabularną. Gra przeznaczona jest na urządzenia mobilne zarówno z systemem Android jak również iOS. W świat gry wprowadza nas rozbudowany samouczek tłumaczący nie tylko zasady wyścigów i sterowania, ale również…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.