Driver Turbo Driver Turbo 3.6.0

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Driver Turbo to cenione przez wielu użytkowników na całym świecie narzędzie, służące do zarządzania sterownikami urządzeń zamontowanych w komputerze. Jego głównym zadaniem jest aktualizacja sterowników do wielu komponentów sprzętowych, jak również tworzenie ich kopii zapasowych i przywracanie w razie potrzeby.

Program po uruchomieniu przeprowadza szczegółową analizę wszystkich dostępnych komponentów sprzętowych i wyszukuje zainstalowane dla nich sterowniki, a następnie porównuje ich wersję z wersją sterowników dostępnych w swojej bazie. Jak chwalą się twórcy, narzędzie obecnie posiada zbiór około 200 tys. sterowników do najróżniejszych urządzeń. Z jego pomocą zaktualizujemy oprogramowanie m.in. do układów audio i wideo, wszelakiego rodzaju kontrolerów, adapterów bluetooth, kart sieciowych, chipsetów, kamerek internetowych, klawiatur i myszek komputerowych, monitorów itp.

Inne, dostępne w obrębie Driver Turbo funkcje dają możliwość tworzenia i przywracania kopii zapasowych wskazanych przez użytkownika sterowników. Opcja ta z pewnością zadowoli wszystkich tych, którzy lubią eksperymentować z najnowszymi wersjami oprogramowania dla urządzeń, również tymi znajdującymi się w fazie rozwoju. Narzędzie obsługuje serwery proxy i pozwala definiować lokalizacje dla pobieranych i archiwizowanych sterowników.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala użytkownikowi jedynie analizować zainstalowane w systemie sterowniki. Nie jest możliwa ich aktualizacja.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!