Driver Turbo Driver Turbo 3.7.0

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Driver Turbo to cenione przez wielu użytkowników na całym świecie narzędzie, służące do zarządzania sterownikami urządzeń zamontowanych w komputerze. Jego głównym zadaniem jest aktualizacja sterowników do wielu komponentów sprzętowych, jak również tworzenie ich kopii zapasowych i przywracanie w razie potrzeby.

Program po uruchomieniu przeprowadza szczegółową analizę wszystkich dostępnych komponentów sprzętowych i wyszukuje zainstalowane dla nich sterowniki, a następnie porównuje ich wersję z wersją sterowników dostępnych w swojej bazie. Jak chwalą się twórcy, narzędzie obecnie posiada zbiór około 200 tys. sterowników do najróżniejszych urządzeń. Z jego pomocą zaktualizujemy oprogramowanie m.in. do układów audio i wideo, wszelakiego rodzaju kontrolerów, adapterów bluetooth, kart sieciowych, chipsetów, kamerek internetowych, klawiatur i myszek komputerowych, monitorów itp.

Inne, dostępne w obrębie Driver Turbo funkcje dają możliwość tworzenia i przywracania kopii zapasowych wskazanych przez użytkownika sterowników. Opcja ta z pewnością zadowoli wszystkich tych, którzy lubią eksperymentować z najnowszymi wersjami oprogramowania dla urządzeń, również tymi znajdującymi się w fazie rozwoju. Narzędzie obsługuje serwery proxy i pozwala definiować lokalizacje dla pobieranych i archiwizowanych sterowników.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala użytkownikowi jedynie analizować zainstalowane w systemie sterowniki. Nie jest możliwa ich aktualizacja.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!