DriverBackup! 2.1.0.7

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DriverBackup! to darmowe, niewielkie narzędzie przeznaczone do wykonywania kopii bezpieczeństwa sterowników. Za jego pomocą możemy zabezpieczyć zainstalowane sterowniki do wszystkich lub wybranych urządzeń, co jest przydatne w przypadku posiadania sterowników na płycie CD w starszych wersjach lub braku takowej płyty.

Po uruchomieniu aplikacji (nie jest wymagana instalacja), w ciągu sekundy przeskanuje ona nasz komputer i przedstawi okno zawierające wszystkie rozpoznane sterowniki urządzeń. Program nie ma problemu z wykryciem sterowników kart graficznych, kontrolerów uniwersalnej magistrali szeregowej, kart dźwiękowych, czy też urządzeń systemowych. Na temat każdego sterownika możemy uzyskać bardziej szczegółowe informacje, po prostu na nim klikając.

Za pomocą pojedynczego kliknięcia możemy ograniczyć listę wybranych do backupu sterowników na przykład do wszystkich z wyłączeniem sterowników systemowych, w pełni "przenośnych", czy też tych posiadających podpis cyfrowy. Po wykonaniu kopii bezpieczeństwa, program przedstawia krótki raport zawierający nazwy sterowników, urządzeń, listę skopiowanych plików i ewentualne błędy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!