DriversCloud DriversCloud 10.1.0.1

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DriversCloud to narzędzie do wykrywania podzespołów bazowych naszego komputera i oprogramowania zainstalowanego na dysku twardym. Służy również jako program umożliwiający wyszukiwanie zalecanych sterowników do poszczególnych układów czy aplikacji.

Warto dodać, że informacje pozyskane za pomocą DriversCloud (zarówno te dotyczące naszych podzespołów bazowych, jak i zainstalowanego oprogramowania) można zapisać do dokumentu w formacie PDF, który następnie można chociażby opublikować w portalu społecznościowym, wysłać pocztą elektroniczną, umieścić na serwerze bądź wydrukować.

DriversCloud zajmuje się także monitorowaniem urządzeń w czasie rzeczywistym. Pozwala to na bieżąco śledzić między innymi napięcie lub temperaturę procesora czy karty graficznej. Można także skorzystać ze specjalnej funkcji analizowania awarii w systemie operacyjnym Windows, by znaleźć przyczynę BSOD.

DriversCloud powstało również z myślą o użytkownikach, którzy dbają o to, by sukcesywnie aktualizować programy na swoim pececie. Specjalna technologia, wykorzystująca DriversCloud.com, oferuje możliwość wyszukiwania odpowiednich sterowników (np. certyfikowanych). Opcja ta jest jednak dostępna dopiero po przeprowadzeniu konfiguracji przy użyciu opisywanego narzędzia.

Aby móc korzystać z DriversCloud wymagane jest połączenie z Internetem. Można jednak zainstalować dodatkowy moduł i zrobić użytek z programu w trybie offline.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!