Driving Speed 2 2.0.11

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Driving Speed 2 to naprawdę porządnie zrealizowany pod względem graficznym symulator wyścigów samochodowych. Do dyspozycji oddano nam 4 wozy, którymi możemy ścigać się po 2 przygotowanych przez twórców trasach, do tego maksymalnie z 11 przeciwnikami jednocześnie. Na uwagę zasługuje nie tylko imponujący jak na darmową produkcję wygląd samochodów, ale także przyjemna fizyka jazdy oraz nieźle dobrane towarzyszące wyścigom odgłosy. Gra oprócz rywalizacji z komputerowym przeciwnikiem w podstawowym trybie oferuje także multiplayer, w którym to możemy zmierzyć się nawet z ośmioma przeciwnikami w sieci LAN/WAN.

Minimalne wymagania systemowe:

Procesor - Pentium III 1.0GHz
Pamięć - 256MB RAM
Karta grafiki - z obsługą Pixel Shader
228MB wolnej przestrzeni dyskowej
DirectX 9.0


Uwaga!

Po wybraniu opcji "pobierz program" zostaniemy przeniesieni na stronę producenta gry, gdzie pod widocznymi screenami znajdują się mirrory do pobrania pliku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!