r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Drivvo 5.50.4

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców

Drivvo to bardzo estetyczny dziennik, pozwalający śledzić wydatki na paliwo i koszty utrzymania samochodu. Można w nim zapisywać dane o tankowaniu, a także wydatkach serwisowych.

Z Drivvo można korzystać po zalogowaniu. Przy pierwszym uruchomieniu można importować do niego dane z innych programów tego typu, jak Fuelio. Zebrane w nim wpisy będą widoczne na osi czasu i kolorowane według kategorii. Dane o opłatach i cenach można przeglądać na wykresach, a także na listach wpisów.

r   e   k   l   a   m   a

Poza zapisywaniem wydatków w aplikacji można także ustawiać przypomnienia o czynnościach serwisowych i zakupach, a także przejechane i planowane trasy. W aplikacji znajduje się również kalkulator paliw Flex (z domieszką etanolu).

Do korzystania z Drivvo ma zachęcać system osiągnięć, które można zdobywać dodając kolejne wpisy.

Konto Drivvo jest darmowe. Można także kupić abonament roczny za 5 dolarów i usunąć z aplikacji reklamy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje dla kierowców cz. 1 – oszczędzanie na paliwie i eksploatacji

56
OPROGRAMOWANIE 19.01.2016 | Anna Rymsza

Z racji ferii zimowych zapewne wielu z Was podróżuje po kraju samochodem. Podczas takich wycieczek warto wiedzieć, ile paliwa spala samochód, jakie są jego koszty utrzymania, Dzienniczek i obliczenia Fuelio Fuelio to bardzo dobry dziennik tankowań i innych kosztów utrzymania samochodu, opracowany w Polsce i przejęty przez firmę Sygic, znaną między innymi z oprogramowania do nawigacji. Aplikacja przypomina rozwiązania do pilnowania diety, ale zamiast przyjętych kalorii, należy w nim notować wydane na samochód pieniądze, przy czym jest bardzo wygodna i praktyczna. Fuelio pozwala oczywiście…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.