r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Drivvo - Zarządzanie pojazdami 5.50.3

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców

Aplikacja Drivvo - Zarządzanie pojazdami to pomocnik, dzięki któremu w wygodny sposób można zarządzać wydatkami związanymi z posiadaniem samochodu.

Galeria programu

To program dla każdego, kto doskonale wie, że samochód oznacza wolność, ale od pieniędzy. Wydatki na własne auto są bowiem nie tylko nieuniknione, ale też na ogół dość wysokie. A to wymaga pewnej gimnastyki, jeśli chodzi o pilnowanie domowego budżetu - tak, aby zawsze znalazły się w nim środki na niespodziewane wydatki związane z samochodem.

Drivvo pozwala panować nad tym, ile kosztuje nas samochód i na co konkretnie wydajemy pieniądze. Aplikacja jest wygodna, prosta w obsłudze, a dobrą robotę robi tu wdrożony google’owy Material Design, dzięki czemu dodawanie kolejnych pozycji budżetowych w aplikacji jest banalnie proste. W Drivvo możemy stworzyć osobny wydatek poniesiony na samochód, informację o wykonanej naprawie (wraz z datą, co przyda się np. w kontekście przeglądów serwisowych), o tankowaniu (w tym o wlanych do baku litrach i cenie benzyny lub gazu), o przebytych trasach itp. To wszystko tworzy kompleksową mapę wydatków oraz czynności związanych z naszym samochodem, a Drivvo zbiera te informacje, grupuje i pozwala analizować w szerszej skali.

Aplikacja jest darmowa, ale płacąc ok. 5 dolarów rocznie zyskujemy dostęp do dodatkowych funkcji. To m.in. szersze możliwości eksportowania informacji z Drivvo np. do plików Excel oraz wsparcie priorytetowe zespołu, który stworzył program.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 04.04.2016 16:05

To wersja mobilna, bardzo przydatna. Ogólnie działam na programie http://www.systim.pl i tam głównie obsługuję pojazdy (również w wersji online, ale w przeglądarce), nie ma jednak opcji mobilnej, więc dla wspomagania mam jeszcze ten programik na komórkę. Czasem na szybko robię coś właśnie w nim, jest Ok.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.