r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Drobne w ruch: uzupełnij kolekcję gier w skromnym Cyfrowym Giermaszu

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Promocja goni promocję. Jeszcze nie przebrzmiały echa dopiero w sumie zakończonego Wiosnobrania, a już gracze mają kolejną okazję do nabycia różnorakich gier PC w dość ciekawych cenach, tym razem z innego jednak źródła. Platforma Cdp.pl uruchomiła oto kolejne wydanie swego Cyfrowego Giermaszu. Obiecuje rabaty nawet na poziomie 80%. W ciągu najbliższych 2 tygodni przecenionych zostanie łącznie ponad 200 produktów.

Akcja potrwa do 13 kwietnia i codziennie wzbogacana ma być o kolejne tytuły. Na dzień dobry na wyprzedaż trafiło 57 produktów, z których duża część to starsze produkcje Ubisoftu, począwszy od drobnych dodatków dla Assassin's Creed IV: Black Flag po niecałe 2 złote plus samej gry za 39,99 PLN, przez rozszerzenia dla AC III plus wcześniejsze wydania serii (AC II, Brotherhood, Revelations), po Far Cry 2, Far Cry 3: Blood Dragon i Valiant Hearts: The Great War. To jednak naturalnie nie wszystko.

W promocji znalazło się również całkiem świeże Evolve, wiele przygodówek, w tym projekty z serii Dracula, Atlantis, Still Life czy Return to Mysterious Island, a dla wielbicieli komiksów przykładowo jest teraz jeszcze tańsza, nieco zapomniana już gra z Thorgalem w roli głównej. Warto odnotować, że część produktów z oferty dostępnych jest także w wersji dla OS X, ale to niestety skromny ułamek całości dostępnej oferty.

r   e   k   l   a   m   a

Jak na start, jest raczej skromnie. Gracze pewnie kilka pozycji sobie owszem wybiorą, niemniej dopiero nadchodzące dni może przyniosą coś naprawdę godnego uwagi i też w rzeczywiście atrakcyjnych cenach. Z punktu widzenia użytkownika komputera, cyfrowa dystrybucja powinna być znacznie tańsza od tradycyjnej, a jednak wydania pudełkowe niektórych produktów to kwestia dołożenia raptem kilku złotych. Gry w formie kodów do zrealizowania wciąż nie są dostatecznie konkurencyjne, chyba że mówimy o nie do końca oficjalnych źródłach pozyskiwania tytułów, co jednak wiąże się z ryzykiem...

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.