Droid Optimizer 2.1.6

Strona główna Android Narzędzia Pakiety narzędziowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Droid Optimizer to aplikacja do optymalizacji pracy urządzeń z Androidem. Stoi za nim popularny producent narzędzi dla systemu Windows firma Ashampo.

Aplikacja jest zbiorem narzędzi, które mają nam pomóc kontrolować stabilność pracy i porządek na naszym telefonie bądź tablecie. Wśród opcji znajdziemy między innymi: zarządzanie zainstalowanymi aplikacjami, usuwanie śmieci oraz dużych plików, czyszczenie pamięci podręcznej, narzędzi do optymalizacji pracy baterii, kontrolę krytycznych uprawnień aplikacji. Ze wszystkich tych narzędzi należy korzystać z rozwagą, dokładnie czytając prezentowane przez aplikację komunikaty.

W obsłudze pomaga w pełni zlokalizowany interfejs. Niestety jego konstrukcja nie zawsze jest czytelna, co powoduje problemy w nawigacji. Główne narzędzia podzielono na 4 kategorie: wyczyść, automatycznie, App Manager i Privacy Advisor.

Droid Optimizer posiada sporo narzędzi automatycznie usprawniających wybrane funkcje. Warto rozsądnie z nich korzystać, w innym wypadku możemy narobić więcej szkód niż pożytku. Aplikacja dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam. Choć w sklepie Google Play znajdziemy kilka podobnych programów, Droid Optimizer stanowi dla nich dobrą konkurencję.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 30.06.2018 23:39

Najlepszy z darmowych. Czyści automatycznie i nie posiada nachalnych reklam. Nie jest może zbyt popularny, ponieważ nie oszukuje i nie posiada graficznych bajerów. Polecam!

  #4 08.02.2018 19:53

Zgadza się! Clean Master przy tym leży!! :)

maciekk26   14 #3 28.12.2016 15:48

Dobry program i bez reklam

  #2 10.01.2016 22:09

Chyba najlepsza aplikacja do porządku w smartwonie , przeglądałem prawie wszystkie. Co ważne można ustawić automatyczne czyszczenie a także wyłączenie wi-fi w godzinach nocnych. Lekka i bezobsługowa praktycznie aplikacja (ustaw i zapomnij)
Jedno co mnie wkurza w aplakacjach tego typu , że nie czyszczą schowka (także cc i inne z tzw. górnej półki)

  #1 02.02.2015 21:50

polecane aplikacje to również reklamy