r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Droid Optimizer 2.0.2

Strona główna Android Narzędzia Pakiety narzędziowe

Droid Optimizer to aplikacja do optymalizacji pracy urządzeń z Androidem. Stoi za nim popularny producent narzędzi dla systemu Windows firma Ashampo.

Galeria programu

Aplikacja jest zbiorem narzędzi, które mają nam pomóc kontrolować stabilność pracy i porządek na naszym telefonie bądź tablecie. Wśród opcji znajdziemy między innymi: zarządzanie zainstalowanymi aplikacjami, usuwanie śmieci oraz dużych plików, czyszczenie pamięci podręcznej, narzędzi do optymalizacji pracy baterii, kontrolę krytycznych uprawnień aplikacji. Ze wszystkich tych narzędzi należy korzystać z rozwagą, dokładnie czytając prezentowane przez aplikację komunikaty.

W obsłudze pomaga w pełni zlokalizowany interfejs. Niestety jego konstrukcja nie zawsze jest czytelna, co powoduje problemy w nawigacji. Główne narzędzia podzielono na 4 kategorie: wyczyść, automatycznie, App Manager i Privacy Advisor.

Droid Optimizer posiada sporo narzędzi automatycznie usprawniających wybrane funkcje. Warto rozsądnie z nich korzystać, w innym wypadku możemy narobić więcej szkód niż pożytku. Aplikacja dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam. Choć w sklepie Google Play znajdziemy kilka podobnych programów, Droid Optimizer stanowi dla nich dobrą konkurencję.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
maciekk26   14 #3 28.12.2016 15:48

Dobry program i bez reklam

  #2 10.01.2016 22:09

Chyba najlepsza aplikacja do porządku w smartwonie , przeglądałem prawie wszystkie. Co ważne można ustawić automatyczne czyszczenie a także wyłączenie wi-fi w godzinach nocnych. Lekka i bezobsługowa praktycznie aplikacja (ustaw i zapomnij)
Jedno co mnie wkurza w aplakacjach tego typu , że nie czyszczą schowka (także cc i inne z tzw. górnej półki)

  #1 02.02.2015 21:50

polecane aplikacje to również reklamy

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.