r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dron do selfie od Samsunga. Następna będzie lodówka robiąca samolubki?

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Już od dłuższego czasu można zauważyć, że Samsung próbuje swoich sił na niemal każdym rynku urządzeń elektronicznych przeznaczonych dla zwykłego odbiorcy. Południowokoreańska firma po stworzeniu własnych smartzegarków i smartopasek postanowiła tym razem wziąć się za obiecujący rynek dronów.

Ponownie informacji o planach Samsunga dostarcza nam Sammobile. Doniesienia tego serwisu już wielokrotnie okazywały się prawdą, a więc możemy być niemal pewni, że już niedługo na sklepowe półki trafi dron Samsunga. Obecnie wiemy niewiele, nie poznaliśmy nawet przypuszczalnej specyfikacji technicznej. Dowiedzieliśmy się jednak, że dron południowokoreańskiej firmy będzie przeznaczony dla miłośników selfie. Ma on przypominać drona Lily. Możliwe, że pozwoli on nie tylko na robienie sobie samolubek, ale także będzie idealnym kompanem dla osób uprawiających sport. Umożliwi wygodne nagrywanie naszej aktywności fizycznej i może podobnie jak Lily będzie sam śledził daną osobę, cały czas utrzymując ją w środku kadru.

Prawdopodobnie informacje podawane przez Sammobile się sprawdzą. Samsung nie byłby sobą, gdyby odpuścił rynek dronów. Jeśli pierwsze urządzenie odniesie jakikolwiek większy sukces, to możemy spodziewać się, że rynek szybko zostanie zalany przez kolejne urządzenia południowokoreańskiego producenta. Do sterowania dronem Samsung może wykorzystać swoje smartfony, a także smartzegarki.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.