DroneSwarm na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy pozycję DroneSwarm, strzelankę o ponadczasowej tematyce, która to wydawać by się mogło nie jest w stanie znudzić się nigdy - eksterminacja, eliminacja czy wycinanie w pień wszystkiego, co pojawia się na ekranie komputera, ma swoją rzeszę wiernych fanów już od dziesiątek lat.

Gra prezentuje przyzwoitą oprawę graficzną i jeszcze lepszą dźwiękową. Wybuchy, wystrzały, smugi ognia oraz statek-boss na zakończenie konkretnego etapu rozgrywki to niezmienny standard. Jedyną wadą DroneSwarm jest to, że posiada tylko jeden układ, lecz na szczęście cechujący się wysokim poziomem trudności, co sprawia, iż nie uda nam się przejść go za szybko.

Grę DroneSwarm można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Przypominamy, że dzisiaj ostatni dzień konkursu, w którym do zgarnięcia jest 15 egzemplarzy komputerowego Cryostasis. Polecamy również recenzje MadWorld, czyli chyba najbrutalniejszej produkcji na Wii, a także długo oczekiwanego Resident Evil 5. Przygotowaliśmy też zapowiedzi gier Bayonetta, tytułu z ponętna wiedźmą w roli głównej, i Alpha Protocol - szpiegowskiego RPG akcji.

© dobreprogramy