r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dropbox 2015.709.14.2268

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program w oficjalnym sklepie Windows Phone
lub zeskanuj:

Dropbox to oficjalny klient jednego z najpopularniejszych dysków sieciowych. Za jego pomocą otrzymujemy dostęp do przetrzymywanych w chmurze plików, możemy też nimi zarządzać.

Galeria programu

Aplikacja interfejsem nie odbiega od tego co już znamy z wersji na iOS czy też Androida. Brakuje jedynie zakładki powiadomienia . Mamy więc listę naszych folderów i plików, ostatnio używanych plików, podgląd samych grafik czy też ulubionych. Jest też opcja automatycznego przesyłania nowych zdjęć do chmury oraz zabezpieczenia plików hasłem.

Aplikacja bardzo dobrze integruje się z systemowymi mechanizmami udostępniania. Pozwala na wgrywanie plików z różnych lokalizacji i aplikacji oraz przesyłanie danych z różnych źródeł do Dropboksa. Pliki możemy także współdzielić udostępniając do nich odpowiedni link .

Dropbox dostępny jest za darmo, posiada w pełni przetłumaczony interfejs. Pozwala nam wygodnie zarządzać zgromadzonymi w chmurze danymi. Dodatkowo dostęp do aplikacji możemy zabezpieczyć hasłem. Dropbox pozwala nam również automatycznie przesyłać nowe zdjęcia do chmury.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Kolejne problemy Dropboksa: pliki usunięte lata temu powróciły do schowków

72
OPROGRAMOWANIE 24.01.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Nie sposób powiedzieć, aby Dropbox miał w ostatnich miesiącach dobrą passę. W sierpniu pojawiły się informacje o wycieku danych blisko 70 mln kont, zaś w ostatnim czasie jedna z najbardziej wyczekiwanych funkcji, pobieranie folderów została udostępniona tylko użytkownikom kont Pro. A to nie koniec kiepskich informacji dla użytkowników tej usługi. Jak informuje Zaufana Trzecia Strona, zgłaszają oni, że w ich cyberschowakach pojawiły się powtórnie usunięte wcześniej pliki. W niektórych przypadkach były to dane, które użytkownicy usunęli (lub przynajmniej myśleli, że usuwają) nawet 9 lat temu. …

Logowanie do Dropboksa za pomocą konta Google? Odtąd to możliwe

13
OPROGRAMOWANIE 17.10.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Systematycznie odzwyczajamy się od procedury rejestracyjnej w serwisach internetowych opartej na uzupełnianiu danych i weryfikacji mailowej. Logowanie za pośrednictwem serwisów społecznościowych czy innych popularnych usług może być kolejnym gwoździem do trumny niekomercyjnego wykorzystywania poczty mailowej. Przykład? Za pomocą konta Google można już logować się do Dropboksa. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że przecież Google oferuje w ramach własnych usług bezpośrednią konkurencję dla Dropboksa, czyli Dysk Google. Nie przeszkodziło to jednak administracji tej pierwszej usługi na stworzenie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 11.02.2016 15:38

Bardzo użyteczna usługa jeżeli chcesz mieć swoje niezbędne pliki zawsze pod ręką na każdym urządzeniu. Dodatkowo można powiększyć wielkość darmowego konta do maksymalnie 16GB spełniając określone kryteria. Przykładowo za rejestrację z polecenia innej osoby otrzymujesz dodatkowe 500MB tak samo jak i osoba polecająca. Mój link referencyjny to https://db.tt/swLXDeOZ - gdyż trzeba sobie pomagać ;).

rakso5   9 #1 27.11.2015 02:09

Proszę pomóżcie, wy także dostaniecie dodatkowe miejsce więc warto zarejestrować się z mojego linka. Polecam :)
https://db.tt/yCTfIhg

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.