Dropbox

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dropbox to oficjalny klient jednego z najpopularniejszych dysków sieciowych. Za jego pomocą otrzymujemy dostęp do przetrzymywanych w chmurze plików, możemy też nimi zarządzać.

Aplikacja interfejsem nie odbiega od tego co już znamy z wersji na iOS czy też Androida. Brakuje jedynie zakładki powiadomienia. Mamy więc listę naszych folderów i plików, ostatnio używanych plików, podgląd samych grafik czy też ulubionych. Jest też opcja automatycznego przesyłania nowych zdjęć do chmury oraz zabezpieczenia plików hasłem.

Aplikacja bardzo dobrze integruje się z systemowymi mechanizmami udostępniania. Pozwala na wgrywanie plików z różnych lokalizacji i aplikacji oraz przesyłanie danych z różnych źródeł do Dropboksa. Pliki możemy także współdzielić udostępniając do nich odpowiedni link .

Dropbox dostępny jest za darmo, posiada w pełni przetłumaczony interfejs. Pozwala nam wygodnie zarządzać zgromadzonymi w chmurze danymi. Dodatkowo dostęp do aplikacji możemy zabezpieczyć hasłem. Dropbox pozwala nam również automatycznie przesyłać nowe zdjęcia do chmury.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
rakso5   12 #4 24.09.2017 03:20

Jeśli zarejestrujesz się z tego linka to na starcie dostaniesz gratis 500MB --> https://db.tt/74olblih

misterWolf   4 #3 16.05.2017 15:30

@Raiven (niezalogowany): Zgadzam się z tobą, użyteczna apka.

  #2 11.02.2016 15:38

Bardzo użyteczna usługa jeżeli chcesz mieć swoje niezbędne pliki zawsze pod ręką na każdym urządzeniu. Dodatkowo można powiększyć wielkość darmowego konta do maksymalnie 16GB spełniając określone kryteria. Przykładowo za rejestrację z polecenia innej osoby otrzymujesz dodatkowe 500MB tak samo jak i osoba polecająca. Mój link referencyjny to https://db.tt/swLXDeOZ - gdyż trzeba sobie pomagać ;).

rakso5   12 #1 27.11.2015 02:09

Proszę pomóżcie, wy także dostaniecie dodatkowe miejsce więc warto zarejestrować się z mojego linka. Polecam :)
https://db.tt/yCTfIhg