Dropbox Dropbox

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dropbox to oficjalny klient jednego z najpopularniejszych dysków sieciowych. Za jego pomocą otrzymujemy dostęp do przetrzymywanych w chmurze plików, możemy też nimi zarządzać.

Aplikacja interfejsem nie odbiega od tego co już znamy z wersji na iOS czy też Androida. Brakuje jedynie zakładki powiadomienia. Mamy więc listę naszych folderów i plików, ostatnio używanych plików, podgląd samych grafik czy też ulubionych. Jest też opcja automatycznego przesyłania nowych zdjęć do chmury oraz zabezpieczenia plików hasłem.

Aplikacja bardzo dobrze integruje się z systemowymi mechanizmami udostępniania. Pozwala na wgrywanie plików z różnych lokalizacji i aplikacji oraz przesyłanie danych z różnych źródeł do Dropboksa. Pliki możemy także współdzielić udostępniając do nich odpowiedni link .

Dropbox dostępny jest za darmo, posiada w pełni przetłumaczony interfejs. Pozwala nam wygodnie zarządzać zgromadzonymi w chmurze danymi. Dodatkowo dostęp do aplikacji możemy zabezpieczyć hasłem. Dropbox pozwala nam również automatycznie przesyłać nowe zdjęcia do chmury.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!