r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dropbox

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Dropbox to oficjalny klient jednego z najpopularniejszych dysków sieciowych. Za jego pomocą otrzymujemy dostęp do przetrzymywanych w chmurze plików, możemy też nimi zarządzać.

Aplikacja interfejsem nie odbiega od tego co już znamy z wersji na iOS czy też Androida. Brakuje jedynie zakładki powiadomienia. Mamy więc listę naszych folderów i plików, ostatnio używanych plików, podgląd samych grafik czy też ulubionych. Jest też opcja automatycznego przesyłania nowych zdjęć do chmury oraz zabezpieczenia plików hasłem.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja bardzo dobrze integruje się z systemowymi mechanizmami udostępniania. Pozwala na wgrywanie plików z różnych lokalizacji i aplikacji oraz przesyłanie danych z różnych źródeł do Dropboksa. Pliki możemy także współdzielić udostępniając do nich odpowiedni link .

Dropbox dostępny jest za darmo, posiada w pełni przetłumaczony interfejs. Pozwala nam wygodnie zarządzać zgromadzonymi w chmurze danymi. Dodatkowo dostęp do aplikacji możemy zabezpieczyć hasłem. Dropbox pozwala nam również automatycznie przesyłać nowe zdjęcia do chmury.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Project Neon: Dropbox nie czeka na Microsoft i odświeża interfejs UWP

37
OPROGRAMOWANIE 21.04.2017 | Maciej Olanicki

Wczoraj Microsoft potwierdził, że duże aktualizacje Windowsa będą ukazywał się w 6-miesięcznych interwałach. Redstone 3 ukaże się zatem już we wrześniu. Jedną z nowości ma być odświeżony wygląd, zgodny z nowym językiem wzornictwa Project Neon, który zakłada między innymi wykorzystanie wielu półprzezroczystych elementów, przypominających matowe szkło. Nie wszyscy producenci oprogramowania postanowili czekać na działania Microsoft. Już teraz aplikację zgodną z Project Neon (przynajmniej na podstawie opublikowanych dotąd zrzutów Redstone 3) wydał Dropbox. Jak informuje MSPowerUser, nowa wersja…

Kolejne problemy Dropboksa: pliki usunięte lata temu powróciły do schowków

72
OPROGRAMOWANIE 24.01.2017 | Maciej Olanicki

Nie sposób powiedzieć, aby Dropbox miał w ostatnich miesiącach dobrą passę. W sierpniu pojawiły się informacje o wycieku danych blisko 70 mln kont, zaś w ostatnim czasie jedna z najbardziej wyczekiwanych funkcji, pobieranie folderów została udostępniona tylko użytkownikom kont Pro. A to nie koniec kiepskich informacji dla użytkowników tej usługi. Jak informuje Zaufana Trzecia Strona, zgłaszają oni, że w ich cyberschowakach pojawiły się powtórnie usunięte wcześniej pliki. W niektórych przypadkach były to dane, które użytkownicy usunęli (lub przynajmniej myśleli, że usuwają) nawet 9 lat temu. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
rakso5   12 #4 24.09.2017 03:20

Jeśli zarejestrujesz się z tego linka to na starcie dostaniesz gratis 500MB --> https://db.tt/74olblih

misterWolf   4 #3 16.05.2017 15:30

@Raiven (niezalogowany): Zgadzam się z tobą, użyteczna apka.

  #2 11.02.2016 15:38

Bardzo użyteczna usługa jeżeli chcesz mieć swoje niezbędne pliki zawsze pod ręką na każdym urządzeniu. Dodatkowo można powiększyć wielkość darmowego konta do maksymalnie 16GB spełniając określone kryteria. Przykładowo za rejestrację z polecenia innej osoby otrzymujesz dodatkowe 500MB tak samo jak i osoba polecająca. Mój link referencyjny to https://db.tt/swLXDeOZ - gdyż trzeba sobie pomagać ;).

rakso5   12 #1 27.11.2015 02:09

Proszę pomóżcie, wy także dostaniecie dodatkowe miejsce więc warto zarejestrować się z mojego linka. Polecam :)
https://db.tt/yCTfIhg

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.