r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dropbox Paper 1.24.5

Strona główna iOS Biuro i firma Praca grupowa

Dropbox Paper to nieskomplikowany edytor tekstu, skupiający się na możliwościach pracy zespołowej. Aplikacja jest ściśle powiązana z usługą Drobpox, na której przechowywane są pliki, i dzięki której można je udostępniać innym użytkownikom.

Aplikacja oferuje jedynie najbardziej podstawowe możliwości formatowania tekstu, a także osadzanie tabeli, list wypunktowanych (także z możliwością odznaczania), numerycznych, złączania plików z pamięci urządzenia lub Dropboksa.

W panelu edycji notatki znajdziemy przyciski, dzięki którym dokumenty możemy udostępniać za pośrednictwem URL-a bądź e-maila innym użytkownikom Drobpoksa. Ponadto jedna z sekcji służy śledzeniu aktywności użytkowników oraz zaproszeń do edycji plików.

Mimo że Dropbox Paper nie oferuje szczególnie zaawansowanych możliwości, to wśród jego zalet wymienić należy przejrzysty interfejs i łatwość obsługi. Do korzystania z programu wymagane jest posiadanie darmowego konta w usłudze Drobpox.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dropbox Paper dostępny – Dropbox właśnie rzucił rękawicę Dokumentom Google

15
30.01.2017  •  Maciej Olanicki

Jeszcze pod koniec roku 2015 pojawiły się pierwsze informacje, że Dropbox pracuje nad własnym edytorem tekstu online, oferującym możliwość pracy zespołowej. Paper, bo taką nazwę nosi usługa, właśnie wyszedł z fazy testów beta i dostępny jest na Androidzie, iOS-ie i w przeglądarkach. Paper stanowić ma bezpośrednią odpowiedź na narzędzia Google – Dokumenty, które przechowywać i wspólnie edytować można na Dysku Google. Aplikacja jest oczywiście nierozerwalnie połączana z samym Dropboksem, na którym przechowywane są pliki. Bez zarzutu działa działa także możliwość dodawania komentarzy. Na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.