Drops Scripts Drops Scripts 35.39

Strona główna Android Edukacja i nauka Inne języki obce
Pobierz program
lub zeskanuj:

Drops Scripts to nieskomplikowana, ale bardzo ciekawa aplikacja, która pozwala nauczyć się czytania i pisania rozmaitych alfabetów, w tym japońskiego, koreańskiego, chińskiego i wielu, wielu innych.

Masz pięć minut?

Program został skonstruowany w taki sposób, byśmy mogli go uruchomić nawet na kilkadziesiąt sekund (maksymalna sesja z Drops Scripts może trwać pięć minut, więc zawsze znajdziemy trochę czasu na naukę), podczas których sprawdzimy, jak należy rysować poszczególne litery, a potem – za pomocą ekranu dotykowego – sami nakreślimy odpowiednie kształty według przedstawionego wzoru.

Warto dodać, że Drops Scripts nie jest narzędziem przeznaczonym do nauki języka; nie przyswoimy dzięki niemu ani słówek, ani zasad gramatyki. Poznamy jednak alfabet, co w przypadku nauki bardziej skomplikowanych języków ma fundamentalne znaczenie, bowiem ciężko opanować na przykład azjatyckie języki bez znajomości liter.

Za darmo

Drops Scripts zawiera reklamy oraz system mikropłatności. Należy uważać, bowiem ceny transakcji cyfrowych wahają się w granicach od 44,99 do nawet 699,99 złotych!

Najważniejsze cechy:

  • unikatowe narzędzie do nauki czytania i pisania rozmaitych alfabetów
  • bardzo proste sterowanie
  • przydatne samouczki
  • zawiera wiele różnorodnych alfabetów (np. japoński, koreański oraz chiński)
  • za darmo (reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!