r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dropzone 3.6.2

Strona główna Mac Narzędzia Archiwizacja i synchronizacja danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dropzone to narzędzie do automatyzacji przenoszenia plików. Dzięki niemu można szybko kopiować pliki, przenosić na zewnętrzne serwery, wysyłać na serwisy społecznościowe i tym podobne – wystarczy przeciągnąć pliki w odpowiednie miejsce lub wybrać skrót klawiszowy.

Program zagnieżdża się na górnej belce ekranu. Można go wywołać przeciągając pliki ku górze lub skrótem klawiszowym (domyślnie F3). W tym drugim przypadku resztę czynności także możemy wykonać z klawiatury.

Listę akcji można dopasować do swoich potrzeb. Domyślnie mamy do dyspozycji możliwość wysyłania plików na Facebooka, Twittera, Flickra, Imgur, e-mailem, przez AirDrop, na serwer FTP, do Amazon S3, przez Wiadomości oraz skrócenia odnośnika i zapisania tekstu. Ze strony producenta można pobrać więcej akcji, w tym włączania wygaszacza ekranu, usypiania Maca czy odczytywania zaznaczonego tekstu syntezatorem mowy.

Dropzone ma otwarte API, dzięki czemu można relatywnie łatwo tworzyć własne skrypty w Pythonie lub Ruby.

Program można testować przez 15 dni. W tym czasie do dyspozycji mamy tylko 6 akcji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Yandex.Browser, Dropzone, GIPHY, HiLight i Qus – najciekawsze programy tygodnia

17
30.04.2016  •  Anna Rymsza

Jak co sobotę zapraszam Was do zapoznania się z nowościami w naszej bazie programów. Yandex.Browser Yandex.Browser jest w naszej bazie programów od dawna, ale w tym tygodniu uzupełniona została wersja dla OS X. To elegancka i lekka przeglądarka, zbudowana na bazie projektu Chromium. Jej ogromną zaletą jest tryb Turbo, czyli kompresja przesyłanych do przeglądarki danych na serwerach producenta, podobnie jak ma to miejsce w Operze czy niektórych przeglądarkach mobilnych. Tryb Turbo w Yandex Browser można włączać ręcznie lub automatycznie. W tym drygim przypadku kompresja będzie aktywna…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.