r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Druga TKonferencja Informatyczna w Krakowie już w kwietniu

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Ruszyły zapisy na drugą TKonferencję. 3 kwietnia w Technikum Komunikacyjnym nr 25 w Krakowie w godzinach 8:00-14:00 odbędzie się druga edycja tego spotkania o charakterze informatycznym.

TKonferencja tym razem będzie przebiegać pod znakiem bezpieczeństwa, ale z pewnością zainteresowani innymi tematami z okolic informatyki znajdą tu coś dla siebie, gdyż omawiane zagadnienia będą dość ogólne. W agendzie znalazły się cztery wykłady: „DON'T PANIC! — Przegląd zagadnień z zakresu IT security/hackingu”, „Bezpieczeństwo dla nie całkiem opornych”, „Bezpieczeństwo aplikacji webowych — zadanie dla admina, czy dewelopera?” i „Testy bezpieczeństwa — coś więcej niż szukanie prostej dziury”.

TKonferencja kierowana jest głównie do uczniów i studentów, dlatego też organizatorzy proszą o rejestrację wyłącznie osoby uczące się, które 3 kwietnia znajdą czas, aby wysłuchać prelekcji. Rejestracja jest bezpłatna i można jej dokonać na specjalnie utworzonej stronie. Portal dobreprogramy objął TKonferencję patronatem medialnym.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.