Druga beta Opery 10 gotowa do pobrania

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Opera Software wydała drugą wersję beta dziesiątej edycji swojej flagowej przeglądarki.

Szczegółowo o nowościach nadchodzących wraz z Operą 10 pisaliśmy już wielokrotnie, chociażby przy okazji wydania pierwszej bety. Opublikowana dzisiaj Beta 2 to przede wszystkim poprawki do błędów znalezionych w trakcie testów i kilkadziesiąt kosmetycznych zmian, głównie czyniących interfejs użytkownika bardziej dopracowanym. Z pełną, dość długą listą nowości i usprawnień można zapoznać się na stronie producenta.

Przeglądarkę Opera 10 w wersji Beta 2 można pobrać z jej strony domowej. Dostępne są wersje dla systemów Windows, Linux, Mac OS i kilku innych. Przypominamy, że nadal jest to wersja rozwojowa przeglądarki i może potencjalnie sprawiać problemy - z tego też powodu zgodnie z naszą polityką nie udostępniamy wersji beta do pobrania bezpośrednio z naszego vortalu.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych