r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Druga edycja Gadu-Dyktanda już dzisiaj!

Strona główna Aktualności

Dzisiaj o godzinie 18:00 odbędzie się druga edycja Gadu-Dyktanda, sprawdzianu przygotowanego przez twórcę najpopularniejszego komunikatora internetowego w Polsce.

Przypomnijmy, że ubiegłoroczna edycja Gadu-Dyktanda cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, w sprawdzianie udział wzięło ponad 15 tys. internautów. Obecna inicjatywa jest kontynuacją zeszłorocznego pomysłu. Tekst, nad którym główkować będą uczestnicy w tym roku przygotowuje i przeczyta profesor Jerzy Bralczyk.

W sprawdzianie wziąć udział może każdy, bez względu na wiek i posiadane wykształcenie. Jedynymi warunkami, które należy spełnić, by wystartować w teście polszczyzny jest posiadanie własnego numeru Gadu-Gadu i dostępu do Internetu oraz rejestracja na specjalnym numer dyktanda - 8899. Tekst odtwarzany będzie za pośrednictwem radia internetowego Gadu Radio na kanale Po Polsku. Po usłyszeniu charakterystycznego gongu każdy uczestnik będzie musiał wysłać zapisane zdanie na numer, pod którym wcześniej odbywała się rejestracja.

Wszystkim, którzy zdecydują się na udział w Gadu-Dyktandzie życzymy powodzenia :-)

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.