reklama

Druga odsłona GamesRage właśnie ruszyła

Strona główna Aktualności

O autorze

Właśnie ruszyła druga odsłona GamesRage, w ramach której gracze mogą zakupić pakiet gier za wybraną przez siebie kwotę. W tej edycji zdecydowano się, po raz kolejny, postawić na gry indie. Tak jak w poprzednim zestawie, kwota zostanie podzielona pomiędzy deweloperów, Fundację Nowoczesna Polska oraz organizatorów

Pakiet podstawowy, za dowolną kwotę, zawiera:

  • Project Night – survival horror w stylu gier z lat 90. Samotny, niewiedzący nic o sobie i miejscu w którym jesteś szukasz odpowiedzi na pytania „co się stało?”, „gdzie jestem?”, a przede wszystkim „kim jestem?”
  • Ocean City Racing – oparta na Unreal Engine wyścigówka w ogromnym, otwartym świecie, z zaawansowaną fizyką i efektami graficznymi.
  • Strategic War in Europe – wybierz jedno z 25 państw i poprowadź je ku zwycięstwu. Gra wyróżnia się brakiem limitu wykonanych akcji w trakcie tury, posiada 6 kampanii, a każda rozpoczyna się w kluczowym momencie danego okresu.
  • Dark Gates – RPG, w którym gracz poprowadzi grupę sześciu herosów prosto do lochu złego maga. Lochy tworzą się w trakcie grania, za każdy razem są zupełnie inne, ale zawsze pełne potworów, pułapek, zagadek i magicznych przedmiotów.

Gracze, którzy zapłacą kwotę powyżej średniej, otrzymają także:

  • GoScurry - graczom przydadzą się zręczne palce i wyczucie rytmu, by poprowadzić statek po nieskończonej drodze zawieszonej w przestrzeni.
  • QbQbQb – nietypowy tytuł, przypominający obrotowego Tetrisa. Gracz, obracając kulą, dopasowuje kolorami spadające klocki.

Dostępnymi metodami płatności są PayPal (który pozwala także na płatność kartą bez rejestracji konta) oraz, w Polsce, system przelewów elektronicznych DotPay. Organizatorzy zaś już teraz zapowiadają, że za tydzień do pakietu zostaną dodane 2 produkcje, z czego jedna będzie zestawem 4 mniejszych gier.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić