Drzewo Genealogiczne II 4.4.1.0

Strona główna Windows Dom Genealogia
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Drzewo Genealogiczne to aplikacja wspomagająca tworzenie i obrazowanie danych genealogicznych.

Program wyposażony został w szereg funkcji pozwalających na wygodne budowanie nawet skomplikowanych linii rodowych, umożliwia wprowadzanie zdjęć oraz informacji o zdarzeniach z życia osób. Program wyposażony został w mechanizmy weryfikacji poprawności wprowadzanych danych oraz ochrony prywatności (wybrane dane mogą automatycznie być usuwane z publikacji i wydruków).

Drzewo Genealogiczne umożliwia import i eksport GEDCOM oraz zapis drzewa w formacie SVG. Pozwala także na automatyczne generowanie serwisów WWW oraz publikowanie na CD, informacje można również drukować w formatach od A4 do A0.

Ograniczenie wersji testowej


  • Ewidencja maksymalnie 50 osób;
  • Wydruk tylko pierwszej strony widoku;
  • Zablokowane są niektóre opcje wydruków;
  • Grupowanie danych tylko według pola Imię.


Uwaga!

  1. W przypadku systemów operacyjnych Windows 98 i NT może zajść konieczność zainstalowania komponentów Microsoft Data Access Components (MDAC) w wersji 2.5 lub nowszej. MDAC można pobrać ze strony www.microsoft.com.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Nic dodać, nic ująć. Wszystko gra. Nie znalazłem poważnej usterki.
Parę klików myszką na więcej w całym programie.
ocena użytkownika
23.06.2019 12:45 • Recenzja do wersji 3.20.0.0

W porównaniu z Family Tree Builderem program bardzo dobry. Jest stabilny, obsługa intuitywna. Nie żałuję zakupu na dalsze dwa lata.
Jako stary IT programista w sterowaniu procesów technologicznych w metalurgii mam wyczucie czy program jest dobry albo nie.
A Drzewo II. z wszystkich programów gegealogicznych jest naprawdę świetny i, można powiedzieć, że najlepszy. Wygodą jest połączenie Drzewa II. z prezentacją na www stronach Naszej genealogii. Tylko nie wiem dlaczego prezentacja jest wiązana na hasło a tylko dla zwanych. GDPR/RODO prezentacji nie broni jeśli chodzi o osoby zmarłe. To, wg mnie, jest decyzja twórcy drzewa. U osób żyjących można w prezentacji na stronach Naszej genealogii zablokować i prezentować naprz. tylko nazwisko i płeć. Może by i było więcej chętnych do prezentacji w Naszej genealogii.

Ergonomia, prostota obsługi, duże możliwości dodawania multimediów (zdjęcia, filmy, itp.)
Brak forum społeczności (to co było zostało zlikwidowane). Brak możliwości tworzenia drzewa online.
ocena użytkownika
07.02.2019 19:04 • Recenzja do wersji 3.17.2.0

Program zakupiony w 2008 roku. Ciągle rozwijany. Producent dość szybko reaguje na zgłaszane problemy. Dużo opcji dla zaawansowanych użytkowników. Oczywiście program posiada możliwość publikowania swojego zbioru danych w serwisie naszagenealogia. Tutaj drobny minus za nie posiadanie: porównywania danych i wskazywania podobieństw oraz za brak możliwości tworzenia drzewa online. Mam nadzieję, że te funkcje kiedyś pojawią się w serwisie.