Drzewo Genealogiczne II 3.16.0.0

Strona główna Windows Dom Genealogia
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Drzewo Genealogiczne to aplikacja wspomagająca tworzenie i obrazowanie danych genealogicznych.

Program wyposażony został w szereg funkcji pozwalających na wygodne budowanie nawet skomplikowanych linii rodowych, umożliwia wprowadzanie zdjęć oraz informacji o zdarzeniach z życia osób. Program wyposażony został w mechanizmy weryfikacji poprawności wprowadzanych danych oraz ochrony prywatności (wybrane dane mogą automatycznie być usuwane z publikacji i wydruków).

Drzewo Genealogiczne umożliwia import i eksport GEDCOM oraz zapis drzewa w formacie SVG. Pozwala także na automatyczne generowanie serwisów WWW oraz publikowanie na CD, informacje można również drukować w formatach od A4 do A0.

Ograniczenie wersji testowej


  • Ewidencja maksymalnie 50 osób;
  • Wydruk tylko pierwszej strony widoku;
  • Zablokowane są niektóre opcje wydruków;
  • Grupowanie danych tylko według pola Imię.


Uwaga!

  1. W przypadku systemów operacyjnych Windows 98 i NT może zajść konieczność zainstalowania komponentów Microsoft Data Access Components (MDAC) w wersji 2.5 lub nowszej. MDAC można pobrać ze strony www.microsoft.com.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Łatwe wpisywanie kolejnych osób, dobre generowanie wersji www drzewa,duże możliwości sortowania i generowania raportów.
Brak możliwości generowania całego wpisanego drzewa - dostępne tylko drzewa przodków/potomków, generowane pliki graficzne umiarkowanej jakości.
ocena użytkownika

Wpisuje dane genealogiczne swojej rodziny od 10 lat, moje doświadczenia w pracy to Geno_pro i GreatFamily. "Drzewo genealogiczne 2" jest lepsze od tych programów, choć wciąż nie idealne. Po obejrzeniu wersji demonstracyjnych wielu programów tego typu dwa lata temu zdecydowałem się na zakup DG2 i nie żałuję. Mam wpisane blisko 1500 osób, często aktualizuję dane i - po przyzwyczajeniu się do specyfiki programu - pracuje się dobrze i wydajnie. Polecam.

11.07.2014 22:59 | Recenzja do wersji 2.19.0
Program najlepszy na naszym rynku.Prostota wprowadzenia danych, możliwość generowania wielu drzew, pisania monografii członków rodzin.i inne
Program za drogi dla początkującego genealoga, oraz szybkiej reakcji ze strony producenta na wprowadzanie pomysłów użytkowników
ocena użytkownika

Program jest intuicyjny, z możliwością wprowadzanie różnych danych zebranych w naszych poszukiwaniach genealogicznych. daje możliwość ich segregowanie. Nie chcę obrazić nikogo, ale po przeczytaniu niektórych komentarzy mogę powiedzieć, że z pewnością nie wiedzą o czym piszą. Kupiłem program od 2007 roku i mam prawo o nim tek się wypowiedzieć, również Family Tree Builder od trzech lat, Z całą odpowiedzialnością mogę jego polecić.

03.05.2014 16:22 | Recenzja do wersji 2.18.1