Drzewo Genealogiczne II 3.19.2.0

Strona główna Windows Dom Genealogia
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Drzewo Genealogiczne to aplikacja wspomagająca tworzenie i obrazowanie danych genealogicznych.

Program wyposażony został w szereg funkcji pozwalających na wygodne budowanie nawet skomplikowanych linii rodowych, umożliwia wprowadzanie zdjęć oraz informacji o zdarzeniach z życia osób. Program wyposażony został w mechanizmy weryfikacji poprawności wprowadzanych danych oraz ochrony prywatności (wybrane dane mogą automatycznie być usuwane z publikacji i wydruków).

Drzewo Genealogiczne umożliwia import i eksport GEDCOM oraz zapis drzewa w formacie SVG. Pozwala także na automatyczne generowanie serwisów WWW oraz publikowanie na CD, informacje można również drukować w formatach od A4 do A0.

Ograniczenie wersji testowej


  • Ewidencja maksymalnie 50 osób;
  • Wydruk tylko pierwszej strony widoku;
  • Zablokowane są niektóre opcje wydruków;
  • Grupowanie danych tylko według pola Imię.


Uwaga!

  1. W przypadku systemów operacyjnych Windows 98 i NT może zajść konieczność zainstalowania komponentów Microsoft Data Access Components (MDAC) w wersji 2.5 lub nowszej. MDAC można pobrać ze strony www.microsoft.com.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Ergonomia, prostota obsługi, duże możliwości dodawania multimediów (zdjęcia, filmy, itp.)
Brak forum społeczności (to co było zostało zlikwidowane). Brak możliwości tworzenia drzewa online.
ocena użytkownika
07.02.2019 19:04 • Recenzja do wersji 3.17.2.0

Program zakupiony w 2008 roku. Ciągle rozwijany. Producent dość szybko reaguje na zgłaszane problemy. Dużo opcji dla zaawansowanych użytkowników. Oczywiście program posiada możliwość publikowania swojego zbioru danych w serwisie naszagenealogia. Tutaj drobny minus za nie posiadanie: porównywania danych i wskazywania podobieństw oraz za brak możliwości tworzenia drzewa online. Mam nadzieję, że te funkcje kiedyś pojawią się w serwisie.

Łatwe wpisywanie kolejnych osób, dobre generowanie wersji www drzewa,duże możliwości sortowania i generowania raportów.
Brak możliwości generowania całego wpisanego drzewa - dostępne tylko drzewa przodków/potomków, generowane pliki graficzne umiarkowanej jakości.
ocena użytkownika
11.07.2014 22:59 • Recenzja do wersji 2.19.0

Wpisuje dane genealogiczne swojej rodziny od 10 lat, moje doświadczenia w pracy to Geno_pro i GreatFamily. "Drzewo genealogiczne 2" jest lepsze od tych programów, choć wciąż nie idealne. Po obejrzeniu wersji demonstracyjnych wielu programów tego typu dwa lata temu zdecydowałem się na zakup DG2 i nie żałuję. Mam wpisane blisko 1500 osób, często aktualizuję dane i - po przyzwyczajeniu się do specyfiki programu - pracuje się dobrze i wydajnie. Polecam.