Drzewo przodków 1.3.5.0

Strona główna Windows Dom Genealogia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Drzewo przodków to nieskomplikowania aplikacja przeznaczona do tworzenia i wydruku drzewa genealogicznego w formatach A4 lub A3. Praca z nią odbywa się w oparciu o szablony, w których użytkownik ręcznie wprowadza informacje lub wczytuje pliki utworzone przy użyciu innych programów tego typu.

Oprogramowanie w swojej ofercie posiada zestaw kilkunastu ciekawych szablonów graficznych, pozwalających przy minimalnym wysiłku utworzyć efektowny projekt drzewa przodków wybranej osoby (probanta). Następny krok to już tylko uzupełnienie wybranego motywu graficznego informacjami (imię, nazwisko, data urodzenia, data zgonu oraz zdjęcie) o uwzględnianych osobach. Gotowy projekt drzewa genealogicznego zapisany może być do postaci dokumentu PDF lub pliku graficznego JPEG/BMP.

Aplikacja Drzewo przodków obsługuje dane genealogiczne zapisane w formatach GED (miedzynarodowy format wymiany informacji genealogicznych) oraz DG (standard zapisu danych programu Drzewo genealogiczne tego samego autora), w pełni wspierając przy tym standard kodowania Unicode.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni, oferując przy tym zaledwie jeden szablon graficzny drzewa.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   38 #5 10.05.2016 20:39

@Zbig50 (niezalogowany): Dzięki. Jestem na etapie jego testowania, faktycznie jest poza konkurencją krajową. Najwyższa pora żeby się pojawił na forum DP. Tak samo jak szachowy program Arena. Dużo jest porządnych niemieckich programów, pomijanych na tym portalu.

  #4 09.05.2016 14:42

@80mentor: Jest taki: niemiecki Ahnenblatt. Świetny program, również w wersji polskiej i portable. Używam od dłuższego czasu i lepszego nie spotkałem.

Dementor   38 #3 16.01.2016 13:52

Zastanawia mnie kiedy wreszcie ukaże się jakiś darmowy program zajmujący się genealogią. W wersji polskiej. Bo jak na razie jest z tym nie lada problem.

Dementor   38 #2 11.01.2016 16:32

To samo co Drzewo Genealogiczne II 3.0.1.0. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

darek719   42 #1 15.12.2014 23:03

demo nie zachęca!!