Dual Monitor Tools 2.6

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dual Monitor Tools to darmowy zestaw narzędzi przeznaczony dla użytkowników stanowisk posiadających więcej niż jeden monitor. W skład pakietu wchodzą:

  • Swap Screen — narzędzie dające dostęp do skrótów klawiszowych dla operacji wykonywanych na oknach, jak umieszczenie aktywnego okna na monitorze obok lub na ustalonej wcześniej pozyji, minimalizacja okien tylko na jednym monitorze, obracanie obrazu na monitorach oraz ograniczenie zasięgu kursora do tylko jednego monitora.
  • Dual Launcher — narzędzie pozwalające na uruchamianie ulubionych programów skrótami klawiszowymi i umieszczanie ich okien na wcześniej skonfigurowanych pozycjach.
  • Dual Wallpaper — proste narzędzie, dzięki któremu możliwe jest ustawienie różnych tapet na monitorach lub rozciągnięcie jednego obrazka na wszystkich monitorach
  • DisMon — narzędzie pozwalające tymczasowo wyłączyć wybrane monitory po uruchomieniu pewnych programów (na przykład gier).
  • Dual Snap — narzędzie pozwalające na przechwycenie obrazu z głównego monitora i pokazanie go na podrzędnym.

Twórca udostępnia kod źródłowy narzędzi oraz wyczerpującą dokumentację.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!