Duck Marines 1.0

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Duck Marines to sympatyczna bezpłatna gra, która może stać się hitem na domowych imprezach komputerowców. Ta kolorowa produkcja zachęca do zabawy świetnie zrobioną dwuwymiarową grafiką oraz prostym pomysłem, który w wydaniu na wielu graczy jest jednak źródłem niezłego chaosu na ekranie. Kiedy bowiem trzeba szybko rekrutować kaczych żołnierzy, wszystkie chwyty są tutaj zwyczajnie dozwolone.

Zabawa rozpisana jest na czterech graczy, ale w przypadku braku kompanów nad rywalami przejmuje kontrolę sztuczna inteligencja. Kluczowymi konstrukcjami w etapach są wyjścia, z których nadciągają kaczory, plus drabiny o różnych barwach, dokąd należy je kierować. Na drodze ptaków stawiamy strzałki, aby skierować ich jak najwięcej właśnie do własnej bazy. Wygrywa ten, kto zbuduje tak najliczniejszą armię.

Poziomy są niewielkie, więc bardzo szybko rozpoczyna się podmienianie sobie strzałek. Podstawowe kaczki warte są jeden punkt, złote od razu kilka, a do tego dochodzą takie, które wprowadzają jakiś efekt. Może to być zatrzymanie akcji, przyśpieszenie czy też uruchomienie zręcznościowej mini gierki. Niebieskie stwory zjadają kaczory i dlatego te kierować wypada do bazy przeciwnika. Gra to naprawdę wspaniała rozrywka przed PC.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!