DuckDuckGo Search & Stories DuckDuckGo Search & Stories

Strona główna iOS Akcesoria Wyszukiwarki
Pobierz program
lub zeskanuj:

DuckDuckGo Search & Stories to aplikacja mobilna wyszukiwarki DuckDuckGo, dla wielu osób stanowiącej najlepszą alternatywę dla Google. Program umożliwia przeszukiwanie zasobów internetu oraz odkrywanie najciekawszych informacji ze świata.

Domyślnie na ekranie startowym aplikacji wyświetlane są Stories, czyli najciekawsze historie z serwisów polecanych przez wyszukiwarkę. Możemy pozostać przy tym rozwiązaniu, poszerzając bazę źródeł informacji o te polecane przez program, lub też zmienić treść ekranu głównego na wyszukiwarkę.

W dolnej części ekranu znajdują się skróty, które zapewniają szybki dostęp do najważniejszych funkcji wyszukiwarki DuckDuckGo. Kolejno, od lewej, znajdziemy ikonę wyszukiwarki, skrótów, wyników wyszukiwań dodanych do ulubionych, historię wyszukiwań oraz ustawienia.

Strony internetowe wyszukane za pomocą DuckDuckGo wyświetlane są w przeglądarce wbudowaną w aplikację. Nie przewidziano możliwości użycia innego oprogramowania tego typu spośród tego zainstalowanego na iPhonie lub iPadzie. Treści stron możemy nie tylko przeglądać, ale też udostępniać dalej, wykorzystując dostępny w iOS mechanizm udostępniania treści.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!