DuckTales: Remastered DuckTales: Remastered

Strona główna Android Gry Platformowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

DuckTales: Remastered to mobilne wydanie reedycji klasycznej platformówki o bohaterach Kaczych Opowieści. Wcielamy się w rolę Sknerusa McKwacza, który wyrusza na ratunek swojej fortunie i rodzinie.

Gra jest reedycją hitu znanego z konsoli SNES a wydanego w roku 1989. Poprawie uległ każdy element rozgrywki, a także grafika. Dostosowano ją do współczesnych wymogów, podobnie jak oprawę audio. Choć gra należy do gatunku zręcznościówek sterowanie za pomocą ekranu dotykowego sprawdza się dobrze. Tylko nieliczne fragmenty potrafią irytować zbyt dużym poziomem trudności. Choć ekran nie zastąpi przycisków fizycznych, w DuckTales: Remastered pozwala czerpać przyjemność z gry.

Jej największa wadą jest bardzo krótka rozgrywka, a przy tym wysoka cena. Gra po jednorazowym przejściu nie zachęca nas zbytnio do ponownego wkroczenia w jej świat. Za kilka godzin zabawy musimy zapłacić ponad 40 zł, co nawet pomimo braku mikropłątności jest ceną wysoką jak na pozycje mobilne. Gra warta jest polecenia, zwłaszcza miłośnikom oryginału, ale z jej zakupem warto poczekać na sporą obniżkę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!