DuckTales Remastered DuckTales Remastered

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

DuckTales Remastered to mobilna reedycją kultowej platformówki z konsoli SNES. Wcielając się w rolę Sknerus McKwacz ruszamy na wyprawę aby odzyskać nasz skarb i uratować najbliższą rodzinę przed złymi braćmi Be.

W nowej wersji poprawie uległ każdy element rozgrywki, a także grafika. Dostosowano ją do współczesnych wymogów, podobnie jak oprawę audio. Choć gra należy do gatunku zręcznościówek sterowanie za pomocą ekranu dotykowego sprawdza się dobrze. Tylko nieliczne fragmenty potrafią irytować zbyt dużym poziomem trudności. Choć ekran nie zastąpi przycisków fizycznych, w DuckTales: Remastered pozwala czerpać przyjemność z gry.

Jej największa wadą jest bardzo krótka rozgrywka, a przy tym wysoka cena. Gra po jednorazowym przejściu nie zachęca nas zbytnio do ponownego wkroczenia w jej świat. Za kilka godzin zabawy musimy zapłacić prawie 45 zł. W przypadku tej edycji mamy do czynienia z wydaniem uniwersalnym. Oznacza to, że w DuckTales: Remastered możemy grać zarówno na urządzeniach mobilnych jak i na komputerach oraz tabletach z systemem Windows 8/10. Gra warta jest polecenia, zwłaszcza miłośnikom oryginału, ale z jej zakupem warto poczekać na sporą obniżkę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!