r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DuckTales: Remastered 1.0.2

Strona główna iOS Gry Platformowe

DuckTales: Remastered to reedycją wydanego w roku 1989 hitu z konsoli SNES. Fabularnie nawiązuje do historii znanych z serialu Kacze Opowieści. Głównym bohaterem gry jest Sknerus McKwacz.

Galeria programu

W nowej wersji poprawie uległ każdy element rozgrywki, a także grafika. Dostosowano ją do współczesnych wymogów, podobnie jak oprawę audio. Choć gra należy do gatunku zręcznościówek sterowanie za pomocą ekranu dotykowego sprawdza się dobrze. Tylko nieliczne fragmenty potrafią irytować zbyt dużym poziomem trudności. Choć ekran nie zastąpi przycisków fizycznych, w DuckTales: Remastered pozwala czerpać przyjemność z gry.

Jej największa wadą jest bardzo krótka rozgrywka, a przy tym wysoka cena. Gra po jednorazowym przejściu nie zachęca nas zbytnio do ponownego wkroczenia w jej świat. Za kilka godzin zabawy musimy zapłacić prawie 10 euro, co nawet pomimo braku mikropłątności jest ceną wysoką jak na pozycje mobilne. Gra warta jest polecenia, zwłaszcza miłośnikom oryginału, ale z jej zakupem warto poczekać na sporą obniżkę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.